Balírna Glowcroft teď kóduje efektivněji. Svoje inkjety řídí na dálku

Společnost Glowcroft Contract Packing se specializuje na zakázkové balení krmiv a zahradnických produktů. Během dne jsou schopni zabalit a označit až 23 000 produktů.  

Různé zakázky ovšem vyžadují různé materiály a časté měnění potisků na obalech. Z toho důvodu bylo nutné vybrat tiskárnu, která si poradí s papírem i plastem. A rovněž ošetřit změny značení tak, aby je bylo možné provádět rychle a odkudkoliv.

Případová studie Inkjet Glowcroft

Klíčové požadavky:

  • Tiskárnu bude možné jednoduše přesunout v rámci provozu.
  • Možnost značit na různé materiály a variabilita umístění kóduTisknou kódy na krmiva pro domácí zvířata nebo na zahradnické produkty. Ve smluvní balírně nejčastěji tisknou na pytle, krabice, tuby, kbelíky, ale i na další obaly.
  • Rychlost linky se pohybuje od 5 do 50 balení za minutu. Denní kapacita je přibližně 23 000 balení, při vyšší z uvedených rychlostí.

Řešení:

  • Inkjet Linx 8910 je možné použít na široké množství materiálů a typů obalůTiskárnu lze v jednu chvíli snadno upravit na potisk zadní strany kartonové krabice a krátce nato k tisku na víčko plastové tuby. Zároveň ji lze jednoduše přemisťovat podle potřeby.
  • Změna údajů je rychlá a jednoduchá. V rámci potisku umožňuje nanášet až pět řádků textu, číslic, čárových kódů a log.
  • Díky propojení s PrinterNetem může obsluha sledovat a vzdáleně ovládat tiskárnu Linx 8910 prostřednictvím chytrého telefonu nebo notebooku a také přijímat připomínky ohledně výměny kapalin nebo údržby.

Linx 8910 je pro nás dokonalé řešení nanášení kódů. Můžeme ji přesouvat po závodu kamkoli, kde je potřeba. Velmi oceňuji i její schopnost pracovat s mnoha různými typy obalů.“ Duane Porter, provozní ředitel Glowcroft

Výsledek:

Optimální každodenní plánování, rychlejší reakční doba a maximální doba provozuschopnosti kódovacího zařízení

„Používá se mnohem snadněji než jiná kódovací zařízení, co jsme měli. To nám uvolňuje ruce a můžeme se soustředit na jiné věci, protože se můžeme spolehnout, že svoji práci udělá,“ Duane Porter.

  • Jednoduchá vlastní údržba
  • Až 18měsíční rozestup mezi servisními zásahy
  • Rychlá výměna zásobníků kapalin při minimálním narušení provozu linky
  • Jednoduchá obrazovka inspirovaná chytrými telefony

„Také nová služba PrinterNet je skvělá. Stačí mi zkontrolovat e-maily a dostanu na tiskárnu užitečnou zpětnou vazbu. Jednoduchý ovládací panel mi ukáže stav tiskárny v reálném čase bez ohledu na to, kde v továrně zrovna jsem,“ Duane Porter.


Zajímá vás více informací k tomuto řešení?

Ptejte se, rádi pomůžeme, po odeslaní dotazu vás kontaktujeme a společně si upřesníme detaily nebo sa vám ozve konkrétní technologický specialista.

 Napište nám