Volné pracovní pozice:3 hlavní důvody, proč budete chtít pracovat u nás

kariera bottling printing

 1. Nejsme korporátní firma 
  Je nás 56 a chceme se mít v práci dobře. Neuznáváme nesmyslná nařízení – mnohem raději se snažíme vymýšlet jednoduché a efektivní pracovní postupy a vylepšení.
 2. Kariérní posun
  Nastoupíte k nám na marketing, ale po čase zjistíte, že byste chtěli zkusit prodávat? To u nás nepovažujeme za problém. Naopak! Pomáháme lidem najít své vysněné povolání. Víc než čtvrtina lidí, kteří v současnosti pracují v Bottlingu, má se změnou pozice zkušenost.
 3. Individuální benefity
  Každý z nás je jiný a každý chce jiné ocenění. Vaříte si doma sami? Pak pro vás stravenky nebudou to pravé. Ale oceníte třeba lepší mobil, než jaký je u nás standardem.

Co u nás najdete?

Nejsme jen kolegové, ale hlavně skvělá parta 
Vládnou tu kamarádské vztahy. Problémy mezi sebou řešíme hned, žádné dusno tak nehrozí. Jezdíme společně na vodu i na hory, bavíme se na tematických vánočních večírcích, léto vítáme grilovačkou. Slavíme společně narozeniny nebo po práci zajdeme na pivo. Smějeme se nad firemními oběžníky a společně zdoláváme různé výzvy (běh, půst, fotky z dětství).

29 let zkušeností
Přesně tolik let nám procházejí pod rukama nejnovější značicí technologie. Bohaté zkušenosti rádi předáváme dál. Samozřejmě se neustále školíme a dál vzděláváme, bez toho bychom nemohli jít stále kupředu. Naši zaměstnanci zde pracují dlouhá léta, můžeme se tedy pyšnit nízkou mírnou fluktuace.

Možnost podílet se na inovacích.
Vítáme každý nápad, návrh, ale i výtku s návrhem řešení. U nás se nikdo nebojí říct svůj názor. Protože jedině tak se můžeme všichni posunout dál.

 Pošlete nám svůj životopis a my se Vám brzo ozveme.


Jana Závrská

+420 736 756 383
zavrska@bprinting.eu

Zaslat CV


Jaké vlastnosti musíte mít, abychom si rozuměli?

 • přátelskou povahu
 • příjemné vystupování
 • smysl pro humor
 • chuť učit se novým věcem
 • nebát se pracovat 
 • ochotu pomáhat
 • schopnost dotahovat věci do konce
 • ztotožnit se s hodnotami firmy