3 hlavní důvody, proč budete chtít pracovat u nás

kariera bottling printing

 1. Nejsme korporátní firma 
  Je nás 36 a chceme se mít v práci dobře. Neuznáváme nesmyslné nařízení, mnohem raději se všichni snažíme vymýšlet jednoduché a efektivní pracovní postupy a vylepšení. 
 2. Kariérní posun
  Nastoupíte k nám na marketing, ale po čase zjistíte, že byste chtěli zkusit prodávat? To u nás nepovažujeme za problém, naopak! Pomáháme lidem hledat své vysněné povolání. Víc než čtvrtina lidí, kteří v současnosti pracují v Bottlingu, má s tímto zkušenost. 
 3. Individuální benefity
  Každý z nás je jiný a každý chce jiné ocenění. Vaříte si doma sami? Pak pro vás stravenky nebudou to pravé, ale oceníte třeba lepší mobil, než jaký je u nás standardem. 

Co u nás najdete?

Nejsme jen kolegové, ale hlavně skvělá parta 
Vládnou tu kamarádské vztahy. Problémy mezi sebou řešíme hned, žádné dusno tak nehrozí. Jezdíme společně na vodu i na hory, bavíme se na vánočních večírcích, které mají každý rok jiné téma, léto vítáme grilovačkou. Slavíme společně narozeniny, nebo po práci zajdeme na pivo. Smějeme se nad firemními oběžníky a společně zdoláváme různé výzvy (běh, půst, fotky z dětství).

25 let zkušeností
Přesně tolik let nám procházejí pod rukama nejnovější značicí technologie. Bohaté zkušenosti rádi předáváme dál. Samozřejmě se neustále školíme a dál vzděláváme, bez toho bychom nemohli jít stále kupředu. 

Kolik řečí znáš, tolikrát ...
Individuální hodiny angličtiny přímo s rodilým londýňanem. Breadleymu nezáleží na úrovni vaší angličtiny - zvládá úplné začátečníky i profíky.

Možnost podílet se na inovacích.
Vítáme každý nápad, návrh ale i výtku s návrhem řešení. U nás se nikdo nebojí říct svůj názor. Protože jedině tak se můžeme všichni posunout dál.

 

Koho právě teď hledáme?

 

Servisní technik

 

Nemáte zájem o žádnou z těchto pozic? Nevadí, zašlete nám CV i tak, budeme jej evidovat a v případě náboru vás budeme kontaktovat. 

 

Zaslat CV

 

Jaké vlastnosti musíte mít, abychom si rozuměli?

 • přátelskou povahu
 • příjemné vystupování
 • smysl pro humor
 • chuť učit se novým věcem
 • nebát se pracovat 
 • ochotu pomáhat
 • schopnost dotahovat věci do konce
 • ztotožnit se s hodnotami firmy