Další 4 přednášky jsou venku!

Den značení a automatizace se kvapem blíží a my přinášíme další témata přednášek.

1. Víte, co teď dělá vaše tiskárna?

Chcete mít přehled o stavu vašich inkoustových tiskáren? Kdykoliv a odkudkoliv? Sledujte a řiďte vaše pomocníky online. Připojte se přes cloud a měňte nastavení podle potřeby. S chytrým systémem řízení už nikdy nezapomenete dokoupit inkoust nebo solvent. Více o řízení tiskáren na dálku vám prozradí odborník z Bottling Printing.

2. Paletizace produktů pro všechny výkony

Jaký je rozdíl mezi systémy zvládajícími paletovat 5, 20 nebo 50 krabic za minutu? Vysvětlíme si rozdíly, ukážeme konkrétní řešení z praxe a dáme pár tipů, na co si dát pozor při specifikaci. Jak na paletizaci produktů rychlostí Formule 1 vám prozradí Scott Automation.

3. 25 let automatizace v úspěšném českém podniku

Od manufaktury k plně automatizované výrobě. Od historie plombování a zabezpečování k nejmodernějším kombinovaným produktům a zařízením. Od značení hlubokou ražbou po moderní laserová pracoviště se softwarovou kontrolou kvality výsledného produktu. Poslechněte si, jak vyvíjejí nové produkty v Euroseal.

4. Jak na data z průmyslových sítí?

Vyvíjející se technika průmyslových sítí sebou nese i zvětšující se objem dat. Jak tyto data uchovávat a třídit je podle důležitosti? Je vůbec potřeba se těmito otázkami zaobírat? Murrelektronik vám představí jeden z mnoha způsobů, jak manipulovat s rostoucími daty od jednoduchého shromažďování až po finální třídění a pozorování.

Registrujte se, dokud jsou volná místa

Odpověděli jste ANO alespoň v 3 bodech? V tom případě neotálejte a zaregistrujte se na DAZ 2020. Pro profesionály z oboru je celý program zdarma.

Zapište si do diáře : 26. – 27. 3.  DAZ 2020, Zámek Mikulov

Registrujte se zdarma na http://www.denautomatizace.cz/registrace/

 Chci se registrovat na DAZ 2020