Co jsme se dozvěděli na Značím si 2019?

Již tradičně se v Mikulově v Hotelu Volarik konal na konci října seminář Značím si, kde o technologiích ze světa značení a automatizace hovořili nejen naši odborníci, ale i zástupci dalších společností.


V rámci přednášek jsme účastníky seznámili s portfoliem a využitím laserových a inkoustových značících technologií v praxi, věnovali jsme se zeefektivnění výroby pomocí kamerových systémů nebo výrobě jednoúčelových automatických stanic na míru.


Letos jsme mezi přednášejícími přivítali i hosty z dalších společností. Dopolední blok uzavřel se svou přednáškou o výrobě krabic na míru BOX48, Tomáš Koláček ze společnosti Packung. Odpoledne si pak posluchači mohli poslechnout prezentaci na téma moderních trendů v zabezpečování nákladů a zařízení v podání Evžena Babůrka ze společnosti Euroseal a.s.

Značím si 2019


Přednáškovou část semináře Značím si zakončil výkonný ředitel Bottling Printing, Kamil Suchánek, který účastníkům přiblížil, jaké jsou minimální požadavky na značení.


Po obědě a krátké pauze jsme se s účastníky setkali ve Vinařství Volařík, kde si mohli prohlédnout technologie stojící za výrobou vína a následně společně s odborným výkladem ochutnat některé vzorky.


Nebyl by to Mikulov, abychom ve vinném programu nepokračovali i večer. Za závěrečným programem jsme se přesunuli do vinného sklepa Hotelu Volarik, kde nám k degustaci a rautu zahrála cimbálová muzika.


Druhý den jsme se s účastníky setkali v showroomu Bottling Printing, kde jsme probrali konkrétní technické požadavky týkající se jejich výroby.


Děkujeme vše, kteří se za námi přijeli podívat a těšíme se na viděnou zase v příštím roce.


Nevydžíte čekat na další nálož novinek ze světa značení a automatizace tak dlouho?

Nenechte ujít Den automatizace a značení v termínu 25. - 26. 3. 2020.

 Chci vědět více o Dni automatizace a značení