Konference Den automatizace a značení 2020 v Mikulově byla zrušena

Den automatizace a značení 2020, která měla proběhnout 26. - 27. března na zámku v Mikulově se s ohledem na vývoj situace s koronavirem ruší.


Je nám velmi líto, že musíme akci krátce před jejím uskutečněním zrušit, ale vývoj posledních dní nám nedává jinou možnost. Hlavním důvodem pro nás byl strmě narůstající počet registrovaných účastníků, kteří se museli odhlásit kvůli zostřeným preventivním opatřením zavedeným v jejich firmách a nakonec samozřejmě rozhodnutí vlády ze dne 10. března o zákazu pořádání akcí s účastí nad 100 osob.


Rozhodnutí jsme učinili po důkladném zvážení a poradě se všemi partnery akce, kterým tímto děkujeme za podporu a vstřícnost.


Konference DAZ - Den automatizace a značení, je akcí určenou pro profesionály v oboru automatizace průmyslových procesů, která se pořádá každoročně na mikulovském zámku v jarním termínu. Za akcí, na kterou se sjíždí návštěvníci z celé České republiky a Slovenska stojí mikulovská společnost Bottling Printing a společnost Scott Automation z blízkého Podivína.


Partnery konference pro rok 2020 byly společnosti: AXIMA, Habasit, Packung, Tiesse Praha a COGNEX, mediálními partnery byli Packaging Herald, Control Engineering a Automatizace v potravinářství.


Děkujeme všem za dosavadní přízeň a těšíme se na shledanou na příštím ročníku konference v roce 2021.