IoT je trendem ve značení. Pořiďte si i vy chytrou tiskárnu

Zobrazíte si data o značení kdekoliv a kdykoliv. Získáte informace o počtu odznačených produktů, naplánujete si cíle a sledujete jejich plnění nebo řešíte možné odstávky předtím, než nastanou. To vše vám umožní připojení vaší tiskárny k IoT.

Linx PrinterNet


IoT, tedy Internet věcí, je trendem, který s námi již nějakou dobu je. Pokud jste jeho fanouškem, tak už jistě vlastníte nějaký chytrý produkt nebo máte dokonce celou chytrou domácnost. Chytré může být například vytápění napojené na váš telefon, které můžete ovládat odkudkoliv, sledovat zaznamené data o teplotě nebo spotřebě a přijímat hlášky o případných problémech.


Podobně funguje i IoT v oboru průmyslových tiskáren. Díky napojení na váš telefon, PC nebo tablet máte stav tiskárny neustále k dispozici odkudkoliv a kdykoliv. A nejen to. Zobrazíte si počet odznačených produktů, nastavíte cíle k plnění nebo objednáte kapaliny, které zrovna docházejí.

Co vám přinese připojení k IoT?

  1. Budete rychleji reagovat na problémy se značením a zkrátíte tak čas nutný k odstávce.
  2. Zkontrolujete stav tiskárny kdekoliv a kdykoliv bez nutnosti chodit do provozu a získáte tak čas na důležitější úkoly.
  3. Budete mít přehled o progresu v rámci vámi stanovených cílů. Díky získaným datům budete schopnější přesněji plánovat budoucí výrobu.
  4. Data vám umožní lépe optimalizovat a díky tomu zeštíhlit a zeefektivnit váš provoz.

 

Nechte starost o vaši tiskárnu na nás. Mějte přehled o svých tiskárnách kdykoliv a kdekoliv. Kontrolujte stav značení na dálku bez nutnosti vaši přítomnosti přímo v provozu.

Technologie: Software
Výrobce: Linx


Jak může chytrá tiskárna zlepšit servis?

Připojení tiskárny k IoT vám ušetří čas, který musíte trávit servisem tiskárny a může vašemu servisnímu týmu diagnostikovat problémy v momentě, kdy nastanou.

1. Krátká reakčí doba

Servis má pod kontrolou veškerá hlášení tiskárny. Nemusíte volat. Vaše data jsou k dispozici online.

2. Poradce a servis na dálku

Díky informacím z tiskárny budeme mít možnost reagovat na možné problémy dříve, než nastanou. 

3. Diagnostika a optimalizace

Získaná data nám umožní zeefektivnit vaše značení.

 Zeštíhlení a zefektivnění výroby


Využijte data získaná z chytré tiskárny a použijte je ke zeštíhlení a zeefektivnění vaší výroby. Jste technický či výrobní manažer? Využijte možnost mít neustále přístup k informacím o chodu tiskárny bez nutnosti chodit do výroby a věnujte svůj čas strategickým rozhodnutím.


Zajímá vás více o IoT v průmyslovém značení? Zeptejte se nás 

Ptejte se, rádi pomůžeme, po odeslaní dotazu vás kontaktujeme a společně si upřesníme detaily nebo sa vám ozve konkrétní technologický specialista.

  Napište nám