Inkjet bar opět v Brně. Ozvěny MSV 2019

Na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně jsme letos dovezli nejen nejmodernější technologie ve značení a automatizaci, ale i osvědčený Inkjet bar složený z kontinuálních inkoustových tiskáren.

„Inkjet bar se minulý rok setkal s úspěchem a proto jsme o něj nechtěli návštěvníky ochudit ani letos,“ komentuje rozhodnutí výkonný ředitel Kamil Suchánek.

Naši odborníci i letos odpověděli na mnoho dotazů. Těmi nejčastějšími byly otázky směřované k využití laserových technologií ve značení, dostupnosti servisu a automatizaci ve značení.

 


Hlavním trendem letošního ročníku bylo bezesporu laserové značení. Nejvíce nám byla pokládána otázka, zda je možné laserově značit jakékoliv povrchy. Odpověď je jednoznačně ano, pokud se nejedná o specifickou výjimku, u které by se tento typ nákladově nevyplatil. Můžeme tedy říci, že za předpokladu, že zvolíme správný typ značení, je skutečně možné laserem označit jakýkoliv povrch.


Zájem o laserové značení byl spojen s dotazy ohledně nové divize společnosti Bottling Printing, Žlutých laserů, které letos na MSV přivezli 11tunový laserový řezací stroj Marvel.

Co se týče tématu dostupnosti servisu, technická podpora je pro nás klíčová a funguje 24/7. Díky strategickému rozmístění našich servisních techniků v rámci ČR dosahujeme rychlé reakční doby.

Nejen pro zákazníky ale i pro nás je automatizace značícího provozu zásadní téma a to natolik, že neustále posilujeme náš tým automatizace a navyšujeme kapacity pro výrobu linek spojených se značením. Automatizace ve značení je podmíněná kvalitou kódu a jeho čitelností, které věnujeme značnou pozornost.


Jsme rádi, že jsme se potkali se zákazníky, se kterými jsme měli možnost prodiskutovat konkrétní technické úskalí jejich projektů a mohli jim doporučit řešení, které je vhodné přímo pro ně. Věnovali jsme se rovněž prezentacím jednotlivých případových studií, ať už se jednalo o aplikování etiket na skleněné lahve nebo laserové značení na plastové krytky.

 

Více ze světa značení a automatizace se můžete dozvědět na semináři Značím si 2019.

Místa jsou omezená, zajistěte si účast ještě dnes.

   (+420) 777 003 691
   kolarova@bprinting.eu

Chci místo na semináři Značím si