Nahlédněte pod pokličku DAZ 2020. Odhalili jsme první 4 témata

Den značení a automatizace se kvapem blíží. Přednášející brousí témata a ladí případové studie. Nahlédněte jim do  karet a přečtěte si, co vás čeká a nemine.

DAZ 2020

 

1. Obaly, které šetří životní prostředí

Není vám příroda lhostejná a řešíte, jak balit ekologičtěji? Společnost PACKUNG vás seznámí s balením do rozložitelných plastů, recyklovatelnými krabicemi a představí obaly, které padnou vašemu produktu jako ulité bez zbytečného plýtvání materiálem.

2. Jak a proč značit dopravníkové pásy

Důvody mohou být marketingové, estetické nebo technické. Zapomenout byste neměli ani na to, že značení musí splňovat podmínky daného provozu, ať se to týká opotřebení nebo čistitelnosti. HABASIT vás seznámí s technologiemi značení, jejich výhodami a nevýhodami.

3. Jaké jsou trendy v robotizaci

Chcete cítit tep doby pod vaším prstem? Přijeďte si poslechnout novinky z překotně se vyvíjejícího oboru robotizace v podání společnosti TIESSE Praha, dodavatele robotů značky Kawasaki. Zaměří se zvláště na vliv robotizace na flexibilitu výroby a představí nového člena své robotí rodiny „Kaleido“.

4. Nechte to zkontrolovat umělou inteligencí

Kontrola vašich produktů založená na neuronové síti. Zní vám to jako sci-fi? Žijeme v době, kdy se budoucnost stává přítomností. Nechte se o tom přesvědčit přednášejícím z firmy COGNEX, inspirujte se příklady z mnoha odvětví a zaveďte nejnovější technologii vizuální kontroly i do vaší výroby.

 


Registrujte se, dokud jsou volná místa

Odpověděli jste ANO alespoň v 3 bodech? V tom případě neotálejte a zaregistrujte se na DAZ 2020. Pro profesionály z oboru je celý program zdarma.

Zapište si do diáře : 26. – 27. 3.  DAZ 2020, Zámek Mikulov

Registrujte se zdarma na http://www.denautomatizace.cz/registrace/

 Chci se registrovat na DAZ 2020

 


Partneři Dne automatizace a značení 2020:

DAZ 2020 Partneři