Nová CIJ tiskárna Linx 8900: tiskárna plná funkcí a vlastností, které vás podrží za všech okolností

Zajistit spolehlivé kódování je pro každou výrobu nezbytností. Prostoje a neplánované zastavení linky mohou mít vliv na dosažení výrobních cílů. Nová kontinuální ink jet tiskárna Linx 8900 byla navržena pro maximální spolehlivost, zatím co její ovládání a užívání jsou zcela jednoduché. Pokud chcete i vy dosáhnout spolehlivého kódování bez obav z prostojů, pokračujte ve čtení článku nebo zhlédněte video na konci článku.

Spolehlivá výroba za všech okolností

Tiskárna Linx 8900 je vhodná pro integraci do téměř jakékoliv výrobní linky a výrobního prostředí. Vlastní software, který tiskárna obsahuje, je možné synchronizovat s vaši linkou a to poměrně jednoduše.

Naši zákazníci používají naše tiskárny v řadě výrobních prostředí. Proto je nový Linx 8900 navržen tak, aby byl odolný a podával spolehlivé výsledky za všech situací. Tiskárna nabízí krytí z nerezové oceli s IP55, které je vhodné pro vlhké prostředí.

Funkce pro automatickou regulaci teploty inkoustu zajistí správnou kvalitu pro tisk v prostředích a výrobních linkách s různými teplotami.

Tyto vlastnosti zajistí, že vaše kódování bude spolehlivé a kvalitní za všech okolností.

Snižte chyby při kódování

Jeden z hlavních faktorů, který může mít vliv na spolehlivé kódování je tiskárna s intuitivním ovládáním, přes které nastavíte zprávy rychle a bezchybně.

Tak, jako u jiných tiskáren, i Linx 8900 nabízí funkce, které jsou jedny z nejlepších na trhu – snadno použivatelné uživatelské rozhraní nebo dotyková obrazovka, která je největší ze všech u produktů značky Linx.

Jednoduchý design uživatelského rozhraní je záměrně navržený pro snížení chybovosti při nastavování zpráv – a tím i předcházení nákladů spojených s chybami operátora. Navíc zprávy a nastavení na více linkách se mohou ukládat a vyvolávat v rámci vlastního systému.

Bezchybná výměna provozních tekutin

Tiskárna byla navržena tak, aby se předešlo chybám spojených s výměnami tekutin (inkoust a solvent). 8hodinový varovný mechanismus vás upozorní, když je potřeba doplnit tekutiny, a tím zachovat kontinuitu výroby. Samotný proces doplňování je snadný a rychlý. Unikátní mechanismus zajistí, že se schránka s tekutinami na jeden dotyk otevře nebo zavře – není zde potřeba žádných nástrojů. Navíc, nádoba pro solvent je větší než nádoba na inkoust, to vyloučí chybu spojenou s nechtěnou záměnou.

Spolehlivé zapnutí tiskárny a tisk

Tisková hlava, která je jednou z nejkvalitnějších na trhu, nabízí funkci Autoflush, což vás zbavuje potřeby manuálního čištění. Tato funkce zajistí, že zapnutí tiskárny proběhne bez jakýchkoliv starostí.

Linx 8900 nabízí funkci tzv. "klidového režimu", který je navržen pro spolehlivé zapínání i po delších přestávkách. Jediným stiskem tlačítka se tiskárna vyčistí a připraví k tisku bez dalších komplikací a procedur. To zajistí spolehlivé kódování i po delších přestávkách, například po Vánocích.

Závěrečné shrnutí

Díky speciálním funkcím a inovativnímu provedení, je kódování s Linx 8900 snazší než doposud. Hlavní výhody nové CIJ tiskárny jsou:

  • Interval čištění tiskové hlavy pouze jednou za 3 měsíce
  • Tisková hlava je celokovová a dobře chráněná
  • Nádoba na solvent s obsahem až 1 l a 8hodinovým varovným systémem pro docházející tekutiny
  • Servisní interval až 18 měsíců nebo 13 000 operačních hodin
  • Propracované uživatelské zabezpečení a rozhraní v českém jazyce
  • Měření prostojů a zastavení linky

Přejít na produkt Linx 8900

​Předvedení tiskárny ve výrobě nebo tvorba potištěného vzorku

Máte-li zájem o nezávazné vyzkoušení CIJ tiskárny Linx 8900 ve vašem provozu s možností integrace, domluvte si bezplatné předvedení s našim obchodníkem. Rovněž můžete požádat pouze o zaslání potištěného vzorku jakéhokoliv materiálu.

Prohlédněte si benefity tiskárny Linx 8900 v našem produktovém videu:

 
 
Domluvit si bezplatné předvedení Linx 8900