Vážení obchodní přátelé,
po roční odmlce, způsobené pandemií Covid-19, Vás opět srdečně zveme
k osobnímu setkání na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který
se uskuteční 8.-12. listopadu 2021. Předvedeme Vám to nejlepší z laserové
technologie, kontinuálního inkjetu, aplikátorů etiket a cartridge systémů.
Těšíme se na Vás na stánku č. 8 v pavilonu V.

 

Připravte si očkovací certifikát, potvrzení o prodělání nemoci nebo testu

Vstup do areálu je umožněný dle pravidel systému O-T-N. Všichni návštěvníci starší 12 let musí doložit, že jsou bezinfekční, a to následujícími způsoby:

  • certifikátem o absolvovaném očkování, přičemž od poslední dávky vakcíny uplynulo nejméně 14 dnů. Očkování musí být provedeno látkou, kterou schválila Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA),
  • certifikátem o negativním výsledku testu na covid-19, přičemž test musí provést certifikované odběrové centrum. Nelze se tedy prokázat výsledkem domácího samotestu. Výsledek testu nesmí být starší 24 hodin v případě antigenního testu, v případě PCR testu nesmí být starší více než 72 hodin,
  • certifikátem o prodělané nemoci, přičemž od prvního pozitivního PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

Pro kontrolu bezinfekčnosti doporučujeme využít aplikaci Tečka pro Android a iOS. Certifikáty o bezinfekčnosti si také můžete stáhnout na ocko.uzis.cz. Na výstaviště je nemusíte přinést vytištěné, stačí ukázat QR kód v mobilním telefonu.

Pokud nemáte certifikát o očkování či prodělané nemoci a plánujete absolvovat test, výrazně doporučujeme, abyste si ho udělali s dostatečným předstihem.

V případě, že se nemůžete otestovat předem, bude pro vás připravené testovací centrum přímo na výstavišti, a to u každého vstupního místa. Jeho kapacita je ale omezená, proto výrazně doporučujeme otestovat se předem. Cena samotestu na výstavišti je 50 korun.

Služby nebo vstupenky on-line

Služby nebo vstupenky on-lineNejpohodlnější způsob, jak si zajistit vstupenku na veletrh, je on-line nákup vstupenek. Vyhnete se frontám u pokladen a minimalizujete kontakt s personálem. Do areálu totiž vstoupíte přes automatické turnikety. Pokud si chcete koupit vstupenku na místě, prosíme vás o upřednostnění bezkontaktní platby kartou.

Ochrana dýchacích cest

Výstavní haly mají nadstandardní světlou výšku a moderní vzduchotechnika ve zajišťuje výměnu čerstvého vzduchu. Ochrana horních cest dýchacích se však řídí platným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR pro maloobchod a služby ve vnitřních prostorách. Po celou dobu pohybu na veletrhu tak musíte mít zakryté dýchací cesty respirátorem min. třídy FFP2 či adekvátní ochranou.

Dezinfekce

U vstupu a na dalších místech v pavilonech jsou připraveny stojany s dezinfekcí. Jednací místnosti pro konference a podobně jsou dezinfikovány.

Společenský odstup (social distancing)

Prostory veletrhu včetně komunikací jsou rozvrženy tak, aby účastníci mohli dodržovat dostatečný odstup. Zamezení kumulace osob a dodržování odstupů je zejména nutné u pokladen a turniketů.

Občerstvení podle pravidel

Stravování v halách a na expozicích se řídí aktuálně platnými pravidly pro restaurační zařízení, resp. nákupní centra, tj. konzumace vsedě bez ochrany dýchacích cest.