Spolehlivé a flexibilní kódování mléčných výrobků

Předpisy ohledně kódování potravinářských výrobků jsou nutnou záležitostí tohoto oboru. Značení tiskárnami Linx vám pomůže minimalizovat náklady a snížíte i množství odpadu.

Tiskárny jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé a tiskly přesné kódy na širokou škálu obalových materiálů od folií a kartonů, až po plastové nebo skleněné lahve a nádoby.

Dlouhá a odolná provozuschopnost a kontrola nákladů

Značení s tiskárnami Linx zaručuje spolehlivý provoz ve vlhkém nebo mokrém prostředí mlékárenských závodů. Kvalita tisku je zachována i na velmi rychle se pohybujících linkách, jelikož řada mléčných výrobků má krátkou trvanlivost, a tak je omezen čas uvedení výrobku na trh.

Linx dairy

Kvalitní značení a kódování mléčných výrobků v celé řadě obalových materiálů

  • Značení laserovými zařízeními zaručuje vysoce kvalitní a trvanlivé kódy. Značit můžete přímo na víčka, fólie, plastové či skleněné nádoby a kartony.
  • Další kvalitní kódování je možné vytvořit pomocí Linx CIJ (kontinuální inkoustové tiskárny), kterými je možné značit přímo dané produkty nebo štítky na nich umístěné.
  • Poslední možností jsou termotransferové tiskárny, které spolehlivě označí přesné kódy na fólie a obaly.

Dairy

Se značícími stroji Linx můžete maximalizovat výrobní kapacitu a nemusíte mít strach o dodržování termínů či kvalitu kódů a šarží

Kontinuální inkoustové tiskárny řady Linx 8900 usnadňují provoz a zvyšují efektivitu vašeho provozu. S jejich pomocí můžete zvýšit výrobní čas díky bezchybným změnám tištěného obsahu, který se dá uložit a znovu načíst pro opakovanou práci.

Chci značit inkoustovou tiskárnou

Laserové značení je vhodné pro širokou škálu materiálů a přizpůsobí se jakékoliv rychlosti vaší linky. Dále se pyšní dlouhou provozuschopností, vysokou rychlostí a nevyužívá se u nich žádný spotřební materiál. Zároveň se u laserových zařízení nevyskytuje riziko rozmazání, jelikož proces značení nezahrnuje inkoust.

Chci značit laserem

Termotransferové tiskárny jsou ideální pro značení balených produktů, kde dokáží poskytnout vysoce kvalitní data a kódy šarží především na fóliových obalech a štítcích. Páska, která dosahuje až 1200 metrů, je snadno a rychle vyměnitelná. Režim úspory pomáhá zajistit nízké náklady na spotřební materiál.

Chci značit termotransferem