Kdo jsme

Jsme BOTTLING PRINTING

Jsme specialisté v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Našim zákazníkům vytváříme řešení pro identifikaci produktů a obalů, šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které instalujeme do provozů našich zákazníků, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami. Do našeho portfolia patří ink jet tiskárny, termotransferové tiskárny, tiskárny a aplikátory etiket, lasery a další příslušenství. Všechny tyto technologie jsou programově přizpůsobitelné různým provozům a požadavkům.

Pro své zákazníky zajišťujeme dodávky náhradních dílů, ale také veškerý spotřební materiál, zejména rozmanitou škálu inkoustů, solventů a pásek.


Cíle

Naším cílem je stát se partnerem a odbornou autoritou v oblasti označování produktů a obalů pro všechny naše zákazníky.


Poslání

Naším posláním je pomoci našim zákazníkům zajistit dokonalou dohledatelnost svých produktů v rámci celého jejich výrobně prodejního procesu.


Historie

Naše společnost vznikla v roce 1993. Zpočátku byl hlavním zaměřením prodej láhvovacích strojů, později s navázáním spolupráce s britskou společností Linx Printing Technologies ltd. jsme začali nabízet a distribuovat průmyslové tiskárny do různých výrobních společností.


Současnost

Dnešním dnem společnost BOTTLING PRINTING působí ve 3 zemích: Česká republika, Slovensko a Rumunsko a výhradně zastupuje společnosti Linx, Matthews a Bluhm. S širokým portfoliem technologií zastáváme roli předního dodavatele řešení pro průmyslová značení v zemích, kde působíme. Vyzkoušejte nás.


Certifikace

Náš provoz je standardizován certifikáty ISO 9001:2008, ISO 18001:2007 a ISO 14001:2004 .

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »