Kariéra

Aktuálně hledáme:

Správce IS, programátor
Náplň práce:

  • správa a modifikace databáze firemního IS Helios
  • vytipování, objednání, testování a implementace průmyslových kamer a skenerů
  • programování jednodušších aplikací a komunikačních rozhraní k průymslovým kamerám a tiskárnám
  • analýza požadavků zákazníka
  • podílení se na projektech, dohled nad konkrétní oblastí
  • dodržení stanovených termínů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro / informatika, VŠ výhodou
  • minimální praxe v oboru IT - 3 roky
  • znalost IS Helios nebo podobného programu a relačních databází (MS SQL, SQL query)
  • znalost některého programovacího jazyka (C, C++, C#, Visual Basic)
  • znalost použití komunikačních rozhraní (Ethernet, RS232) výhodou
  • znalost průymslových kamer a skenerů čárkových kódů výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • koncepční a analytické myšlení, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
  • flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a délky praxe

Technický mistr výroby

  • koordinace projektů
  • návrhy, tvorba a realizace konstrukčních řešení speciálních aplikací
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vedení korespondence a administrativy vyplývající z pracovní náplně

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost technické a výkresové dokumentace
  • organizační a vyjednávací dovednosti
  • odbornou znalost obráběcích nástrojů a strojů
  • koncepční myšlení, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • manuální zručnost, důraz na kvalitu

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz

Svou žádost s životopisem prosím zasílejte na email zadrazilova@bprinting.eu.

Pro více informací volejte paní Zadražilovou, tel.: 777 003 690 / 519 511 146.

Pokud patříte mezi ty, které právě nehledáme, avšak máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete nám email na zadrazilova@bprinting.eu, vložíme si jej do databáze a v případě potřeby Vás budeme kontaktovat.

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »