Matthews VX32 – základní samostatný DOD ovládací systém

Úsporný samostatný řídící systém pro 1 až 4 DOD tiskové hlavy. Dotykový displej se zabudovaným editorem zpráv.

Robustní kovové pouzdro s krytím IP42 vhodným i do těžkého průmyslu.

Vhodné na: datum, čas, statický text, proměnný text, sériová čísla, alfanumerické, směrové kódy, přírůstek / snížení (počet dávek), 2D kódy ID čáry, čárové kódy, QR kódy, grafika a loga, časové formáty
Výrobce: Matthews
Produkt umožňuje značit na materiál: Nezávazně poptat

Rychlejší změna zpráv a menší chybovost

Jednoduché uživatelské rozhraní umožňuje snadnou tvorbu a výběr zpráv, který snižuje nejen chybovost ale i čas potřebný k nastavení značení při změně produktu.

Při práci s VX32 je možné nastavit různé stupně uživatelských přístupů, které můžete ochránit heslem. Každý se tedy dostane přesně k tomu, co potřebuje ke své práci.

Odolné krytí

Ovládací systém je zabudován do kovového obalu s krytím IP42, které zajišťuje ochranu před vniknutím drobných předmětů a proti kapající vodě. Díky tomu je VX32 vydrží i v drsnějších podmínkách těžkého průmyslu.

Samotný krytý ovládací systém je možné připevnit přímo na linku nebo na zeď.

Rozumí si s moderními i staršími kolegy

Externí komunikaci zajišťuje Ethernet a RS232. Pro vás to znamená, že můžete VX32 projit s moderními i staršími systémy, které využíváte v provozu.

Dotykový displej s editorem

Zabudovaný editor vám na 7" dotykovém displeji umožní vytvářet zprávy ke značení přímo v ovládacím systému. V nabídce je široké pole fontů, vlastních kódů a počítadel. Můžete tedy značit v jakémkoliv formátu či jazyce. Díky podpoře true-type fontů můžete do editoru nahrát i váš firemní font.

Polyglot mezi ovladači

VX32 ovládá mnoho jazyků. Podporuje BIDI i japonské a čínské IME. Můžete si být jisti jeho globální použitelností. Mimoto je možné v systému nastavit jeden jazyk pro uživatelské rozhraní a druhý pro tisk kódů.

Hladký přechod ze starší SX32

Podporuje Matthews DOD 8000+ a DOD standardní tiskové hlavy. Dokáže si poradit i s ovladači již nainstalovaných tiskových hlav. Máte-li data, která potřebujete na své starší SX32, můžete je jednoduše importovat do VX32 pomocí USB.

Online kalkulátor spotřeby inkoustu

V rozhraní je zabudována i online kalkulačka, která vám ukáže předpokládané útraty za inkoust. S její pomocí si můžete například vypočítat, kolik vás stojí vytisknutí jednoho kódu nebo kolik značek je možné ještě z dané cartdridge vytisknout.

Snadná údržba systému

USB port vám umožní nejen jednoduše zálohovat a vyvolávat data, ale rovněž aktualizovat software systému. VX32 vám sama podá údržbová hlášení a provedete vás odstraňováním drobnějších technických problémů.

Tiskové hlavy 4x7 bodů, 2x16 bodů, 1x32 bodů
Hmotnost 3,9 kg
Napájení 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz, 2,5 A
Provozní teplota 0 - 45 °C, 32 - 113 °F
Vlhkost relativní vlhkost 10 - 90%
IP 42

 

Rozměry:

Mattthews VX32 ovládací DOD systém rozměry

Nezávazně poptat

Pomůžeme vám v případě potřeby zapůjčení tiskárny, vytváření vzorku nebo nacenění projektu.
Váš dotaz zodpoví náš technologický odborník.

Nezávazně poptat

Podobné produkty