WEBER Legi-Air 4050 AC Shuttle

Aplikátory etiket

Nový systém pro tisk a aplikaci etiket Legi-Air 4050 AC Shuttle je vysoce výkonný etiketovací stroj určený pro maximální rychlosti. Provozní rychlost tiskových a nanášecích systémů často určuje tiskový modul. U modelu Legi-Air 4050 AC Shuttle tomu tak není.

Technologie: Aplikátory etiket
Vhodné na:
Výrobce: Bluhm Weber
Produkt umožňuje značit na materiál:

Popis produktu

 Smyčkové řešení

  • Smyčkové řešení zajišťuje stálou dodávku etiket, které jsou vytištěny v předstihu před rychlým nanášením na procházející produkty. Kapacita tohoto úložného zařízení znamená ještě vyšší rychlosti krátkých cyklů.
  • Flexibilní trn smyčky soustavně kontroluje, zda je k dispozici dostatečná zásoba etiket. Výhodou této varianty je snadné použití a kompaktní design systému.
  • Kapacita označování může být až 20krát vyšší než kapacita tisku. Dosáhnout můžete rychlosti tisku až 16 m za minutu a rychlosti dopravníku až 50 m za minutu.
  • Typické využití je označování identických produktů nebo produktů stejné výšky. Oproti většině systémů na dnešním trhu není potřeba stlačený vzduch, protože tiskový a aplikační systém je plně elektrický. Výsledkem je vysoká úroveň nákladové efektivity.

Natírací aplikátor

  • Štítky jsou jednotkou Legi-Air 4050 AC Shuttle aplikovány metodou tzv. natírání, kdy je štítek postupně nanesen na povrch produktu nebo obalu.
  • Natírací aplikátor má další výhodu v tom, že umožňuje flexibilní přepínání mezi formáty etiket. Zpracovat můžete snadno štítky o délce mezi 14 mm a 210 mm. Systém se automaticky kalibruje na délku použitého štítku.

Přesná aplikace etiket

  • Etikety lze aplikovat přesně do určené polohy bez nutnosti kompenzace i v případech změny rychlosti dopravníku nebo jeho náhlého zastavení. Rotační kodér soustavně monitoruje rychlost dopravníkového systému.
  • Pro případ částečného tisku na etiketu jsou k dispozici tiskové moduly s automatickým systémem šetření pásky, který dále šetří náklady.

Technické informace

Rozlišení

8 bodů/mm (203 dpi), 12 bodů/mm (300 dpi), 24 bodů/mm (600 dpi)

Rychlost tisku Až 400 mm za sekundu
Velikost etikety

Max.: 148 × 210 mm, Min.: 14 × 20 mm

Max. rychlost nanášení 50 m za minutu, omezeno formátem štítku
Návin Vnější průměr 300 mm při návinu až 450 metrů, dutinka 76 mm (3")

Případové studie

Značení ekologických obalů na holicí strojky. Aplikace etiket na různé druhy krabiček.

Jak jsme ve firmě Personna International CZ instalovali novou linku s dopravníkem na značení kartonových krabiček s holicími strojky.

Číst dál

Nahrazení poruchového aplikátoru etiket a snížení chybovosti v provozu.

Jak jsme ve společnosti Kronospan nahradili poruchové zařízení, snížili poruchovost v provozu, a dosáhli tak větší produkce ve výrobě.

Číst dál

Prašné výrobní prostředí? Žádný problém. Aplikace etiket ve výrobě tvárnic.

Jak ve společnosti PORFIX CZ a.s. ušetřili lidskou sílu a nahradili ruční značení za automatický aplikátor etiket.

Číst dál

Klienti

01_brano02_koh-i-noor03_atlantik08_explosia04_centropen05_czech_blades07_don_peppe

09_jezek10_platan11_knauf12_gz_media13_fatra14_refil06_den_braven
 
 

Jana Závrská

poradce pro zákazníky
+420 736 756 383
zavrska@bprinting.eu
Po-Pá 8-17

Vyplnit nezávaznou poptávku