Aplikátory etiketO technologii aplikování etiket na výrobky a obaly

Aplikátory etiket lze rozdělit na automatické a poloautomatické aplikátory. Ty jsou vhodné pro různé typy výrobních provozů a skladových systémů. Paletový aplikátor etiket je vhodný na označování palet etiketami. Aplikátory etiket je možné pořídit i s integrovanou tiskárnou, která etikety a štítky potiskne před aplikací a nalepením na obal zabalené palety nebo krabice. Aplikátory etiket lze dále rozdělit na 2 základní typy – aplikátory s dotiskem na etikety a aplikátory bez dotisku na etikety.

Aplikátory samolepících etiket jsou vhodné pro automatizaci značení etiketou v rozlišení až 600 DPI. Aplikátory etiket s vestavěnými tiskárnami nabízí to nejoptimálnější řešení pro značení výrobků etiketou. Tyto etiketovací stroje s vestavěnou TTR (termotransferovou) tiskárnou jsou ideálním řešením pro označování skupinového balení aktuálními informacemi, jako jsou datum výroby, číslo šarže, čárový kód nebo kód směny atd.

Tyto automatické stroje na etikety dokáží flexibilně aplikovat jakoukoliv velikost etikety na palety, krabice, bedny, boxy a další druhy balení, které mohou být různých rozměrů. Aplikátory etiket se synchronizují s vaší výrobní linkou, a proto není potřeba linku zastavovat. Aplikace etikety na obal probíhá kontinuálně na pohyblivém pásu.

V případě, že aplikátor etiket obsahuje i vlastní tiskový modul, etikety se vytisknou a přesunou na aplikační rameno. Ty jsou zde drženy až do chvíle aplikace. K aplikaci etiket je aplikátor vybavený speciálními vzduchovými tryskami na konci ramen, které se aktivují těsně před aplikací etikety na obal anebo je aplikace provedena pomocí dotyku paletky. Aplikační rameno lze otočit a tak flexibilně reagovat na změny ve výrobě. Při využití aplikátorů etiket nejsou potřebné žádné další podávače etiket.
 

Pro bezplatné předvedení aplikátoru nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.


Průmyslové aplikátory samolepicích etiket a štítků na obaly

Dvoustranná aplikace etiket LEGI-AIR 4050P umožňuje aplikaci etiket na dvě sousední strany palety. V závislosti na aplikaci lze zpracovat až 7 palet za minutu. Dvoustranná aplikace etiket je vhodným řešením pro většinu skladovacích systémů nebo transportních požadavků.

Aplikátor etiket LEGI-AIR 4050E umožňuje použití řady různých standardních aplikačních ramen s různou velikostí aplikační paletky dle velikosti etiket a také použití RFID aplikace. Aplikátor aplikuje v režimu „tamp-blow" a k výběru je několik typů tiskových modulů (například Zebra, Sato, Avery Denison nebo Datamax).

LEGI-AIR 4050S je aplikátor pro všestranné označování kartonů, pytlů a palet na jedné straně. Aplikace etiket na produkty stejné i proměnlivé velikosti. Na produkty lze aplikovat etikety stejné i proměnlivé velikosti, v délce návinu kotoučů až do délky 450 metrů.

Alpha Compact můžete ovládat přes jednoduchý panel a dispej s ovládacími tlačítky s rozšířeným přístupem do menu. Aplikátor etiket Alpha Compact významně optimalizuje provozní náklady.

 

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »