HP / LX tiskárnyO technologii termálního inkoustového tisku na výrobky a obaly

Termální inkoustový tisk získal své pojmenování podle procesu, který se stará o vypuzení kapky inkoustu z tiskové hlavy na potiskované médium. Teplo, resp. ohřev, je aplikováno v tiskové hlavě obsahující množství trysek s komůrkami, které se během tisku neustále zaplňují inkoustem. Rychlým ohřevem vznikne v prostoru komůrky přetlak, který "vystřelí" kapičku z komůrky tryskou na potiskované médium.

Označování výrobků HP / LX technologii je vhodné pro tisk čárových kódů nebo grafiky na savé materiály jako jsou kartonové krabice nebo bedny.
 

Pro bezplatné předvedení tiskáren nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.


HP tiskové hlavy a průmyslové tiskárny

Mark-O-Print Compactline 3.0 je ideálním partnerem pro kódování čárových kódů a grafiky vyžadující vysokou kvalitu. V závislosti na výšce písma lze tisknout s jednou skupinou hlav (4 hlavy typu HP 2.5) 20 i více řádků textu.

Mark-O-Print X1JET tiskne s HP tiskovou hlavou na ploše od 1 do 50 mm. Dohromady lze poskládat 1 až 4 tiskové hlavy, které tisknou najednou.

Mark-O-Print X2JET je pokročilý systém, který vychází ze spolehlivé série Mark-O-Print X4JET. Tento obzvlášť kompaktní a cenově efektivní systém je vhodný pro potravinářské, chemické, stavební nebo farmaceutické odvětví.

Zcela novým a inovativním řešením je systém Matthews MPeria L-Series, který umožňuje téměř nekonečně velký potisk za použití technologie tisku cartridgemi Lexmark/Funai.

Další novinkou od společnosti Matthews je produkt MPeria Viapack. Jedná se o základní systém tepelného inkoustového tisku pro průmyslové značení, např. kódů šarží, dat, pevného a proměnného textu, grafiky a čárových kódů.

 

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »