Laserové značeníO technologii značení výrobků popisovacími lasery

Mezi tří základní druhy značicích laserů patří CO2 lasery, vláknové neboli fiber lasery a diodové popisovací lasery

Průmyslové popisovací lasery nabízejí galvanometrem řízené označování výrobků pro řadu průmyslových odvětví. Průmyslové kódovací lasery jsou ideální pro kódování a značení primárních (vlastních) produktových balení nebo produktů samotných. Jsou vhodné pro aplikace, kde jsou požadovány grafické identifikační prvky, čárové kódy, čísla šarže nebo data spotřeby a to na téměř jakýkoliv materiál. Pálení znaků laserem znamená trvalé a neodstranitelné kódování.

Laserové značící systémy jsou využívané zákazníky z různých odvětví – od chemickéhonápojářskéhoautomobilového až po elektrotechnické odvětví. Poskytujeme řadu možností kódování s cílem zajistit účinné, nákladově efektivní a snadno instalovatelné laserové kódovací řešení. Výhodou laserových popisovacích systémů je fakt, že pro svůj provoz nepotřebují žádný spotřební materiál. Lasery se škálovatelnými čočkami, které mají výdrž až 100 000 motohodin, jsou investicí, o kterou se nebudete muset starat několik dalších let.

Laserové vypalování a označování přináší trvalé a neodstranitelné kódy, které jsou vhodné pro případy, kdy chcete bojovat proti padělkům nebo si chcete být jistí, že kód vydrží celý výrobně prodejní proces až k finálnímu zákazníkovi. 

Značení (potisk) popisovacím laserem může probíhat během pohybu výrobku na páse, nebo i stacionárně. Na trhu je k dospozici více typů laserů, které se liší zdrojem, ze kterého se laserový paprsek vytváří a taky sílou samotného paprsku. Rozeznáváme 3 základní podkategorie - CO2, vláknový a diodový laserový kódovací systém.
 

Pro bezplatné předvedení laserů nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.


Popisovací lasery pro značení a kódování výrobků a obalů

Linx, jako výrobce průmyslových kódovacích laserů, je lídrem v oblasti laserového kódování. Lasery Linx poskytují vysokou rychlost a nákladově efektivní laserové kódovací řešení, vhodné pro širokou škálu výrobků nebo dílů.

Pro trvalé a neodstranitelné kódování výrobků nabízíme CO2 laserové systémy, které jsou oblíbené pro své široké uplatnění na různých materiálech - příkladem může být značení laserem na kov, sklo, hliník, lakovaný i nelakovaný kov nebo dřevo. Zástupcem teto technologie je laser Linx SL1 nebo lasery Linx SL102 a SL302.

Další průmyslová laserová technologie, kterou nabízíme, je fiber neboli vláknový laserový kódovací systém, který je určen ke kódování laserem především na lakovaný a nelakovaný kov, hliník nebo PET. Vláknová technologie je zastoupena laserovým systémem Linx FSL20 a FSL50.

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »