Stolní tiskárny etiketO technologii tisku etiket stolními tiskárnami na etikety

V případě potřeby tisku etiket bez nutnosti jejich strojové aplikace, jsou vhodné k tomuto účelu stolní tiskárny etiket. Jednotky se vyznačují modulární konstrukcí, umožňující uživateli kdykoliv doplnit nebo změnit volitelné příslušenství. Tiskárny lze snadno překonfigurovat tak, aby v budoucnu vyhověly potřebám rozvíjejících se aplikací.

Pro tisk etiket postačí vybrat příslušný program přes jednoduchou obrazovku umístěnou na tiskárně. Tisk probíhá na roli samolepicích etiket, která je vložena přímo uvnitř stolní tiskárny etiket. Tiskárny etiket indikují docházející roli a automaticky vás upozorní. Jejich výměna je snadná a čistá. Tiskárny etiket mají vlastní integrovanou paměť a lze je standardně připojit přes RS232 nebo Ethenet.

Na etikety lze tisknout čárový kód, šarži, datum spotřeby a další aktuální údaje. Tiskárny etiket jsou vhodné do různých odvětví, zejména zdravotnictví nebo chemický průmysl.

 

Pro bezplatné předvedení tiskáren nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.

 

Stolní tiskárny samolepicích etiket a štítků

Tiskárny řady Datamax I-Class se vyznačují modulární konstrukcí, umožňující uživateli kdykoliv doplnit nebo změnit volitelné příslušenství. Jsou srovnatelné s tiskárnami střední třídy.

Tiskárny řady Datamax M-Class snižují celkové náklady na vlastnictví díky snadné údržbě součástí. Nabízí širokou řadu možností připojení pro splnění různých požadavků na aplikaci a snadnou integraci do jakékoli sítě.

Nejvyšší řada tiskáren Datamax má označení Datamax H-Class. Tyto tiskárny dokáží tisknout v rozlišení až 600 DPI.

Tiskárny Zebra ZT200 a Zebra ZT400 se vyznačují snadnou obsluhou a minimální potřebou servisu.

 

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »