Termotransferové tiskárnyO technologii označování výrobků a obalů termotransferovými (TTR) tiskárnami

Termotransferové (TTR) tiskárny tisknou přímo na obalové materiály. Maximální velikost tiskové plochy je 107 x 200 mm s maximální rychlostí do 800 mm/sekundu. Termotransferové tiskárny jsou ideální pro aplikace v potravinářském, farmaceutickém nebo elektrotechnickém průmyslu a výrobě cukrovinek. Typickou aplikací je identifikace pružných foliových obalů a etiket. S rozlišením 300 dpi a rychlostí tisku až 800 mm/sekundu, lze splnit téměř všechny požadavky na tisk.

U termotransferových tiskáren je postup tisku totožný jako u přímého termálního tisku. Tisková hlava je tvořena malými odpory, které se postupně nahřívají podle obrazce vytvořeného v grafickém programu určeném pro danou tiskárnu – například Linx Clarisoft, LabelView, Nice Label, Zebra Designer apod. Rozdíl je v tom, že u tisku přes pásku se mezi hlavou a papírem, kde je umístěna páska, se barva teplem přenese na potiskovaný povrch. Jedná se tedy o kontaktní tisk na výrobek.
 

Pro bezplatné předvedení tiskáren nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.


Termotransferové (TTR) průmyslové tiskárny pro kontaktní tisk na obaly

Z našeho portfolia nabízíme termotransferové tiskárny Linx TT3, Linx TT5 a Linx TT10. Tyto tiskárny se liší v rychlosti tisku a tiskové ploše.

Linx TT3 je malá a flexibilní termotiskárna, která tiskne přímo na obalové materiály - fólie různého typu, papírové kartóny či etikety. Linx TT5 a TT10 umí tisknout datum spotřeby, grafiku, loga a variabilní informace. Velkou předností těchto tiskáren je jejich univerzálnost, jsou jednoduše přizpůsobitelné pro krokový nebo kontinuální provoz.

 

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »