Velké znaky - drop on demandO technologii značení a kódování výrobků Drop on Demand

Technologie Drop-On-Demand® (zkráceně DOD) tisk je ink jet technologie, určená do náročných provozů (prašné, mokré apod.), u níž lze využít širokou škálu inkoustů, kdy je možno značit na různé druhy podkladů. DOD tiskárny poskytují neuvěřitelnou flexibilitu, vytváří znaky do tiskového pole, které může být v rozmezí od velmi malého 5 mm až po velmi velké v řádu desítek cm (v případě použití sestavy hlav se systémem MPERIA). DOD ink jet je pravděpodobně nejvíce odolná ink jet technologie. Každá hlava obsahuje několik samostatně řízených tryskových ventilů (obvykle 7, 16, nebo 32), které tisknou tečky v pravidelných intervalech. Drop On Demand technologie znamená vystříknutí inkoustu z tiskové hlavy tzn. "na vyžádání". Inkoust v tiskárně necirkuluje, jak je tomu u kontinuálního ink jetu (CIJ).

U Drop-On-Demand® bezkontaktního značení se mohou používat inkousty na porézní i neporézní materiály - například kov, plast, dřevo nebo stavební materiály. Inkousty se vyrábí v široké škále barev, kdy v případě potřeby, změna z jedné barvy na druhou může být provedena během několika minut bez zbytečně vysokých nákladů.
 

Pro bezplatné předvedení tiskáren nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.


Drop On Demand průmyslové tiskárny velkých znaků

Tiskárna I-MARK SX7 je vhodná pro tisk jednoho řádku, tiskárna I-MARK SX16 pro tisk ve dvou řádcích. DOD potiskovací hlavy jsou úsporné a snadno použitelné. Velikosti znaků u modelu SX7 jsou od 10 mm do 13 mm a u modelu SX-16 od 10 mm do 32 mm. Jsou určeny pro potisk pouze savých materiálů a není možné je dále rozšiřovat jedná se o základní variantu.

I-Mark SX32e díky širokému rozsahu použití potiskovacích hlav může tisknout cokoliv od 2,5 mm textu do 127 mm grafiky vysokého rozlišení. IP42 garantuje bezporuchové používání v prašných provozech nebo ve výrobní lince s vysokými vibracemi.

Další tiskovou technologií je systém Matthews MPeria V-Series, který obsahuje stejné tiskové hlavy jako výše uvedené tiskárny. Navíc má rozšířenou možnost řízení více tiskových hlav najednou s možností tisku velkých znaků s výškou od 3 mm do 127 mm.

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »