Velké znaky - vysoké rozlišeníO technologii

Piezo ink jet tiskárny s vysokým rozlišením reprezentují nejnovější průmyslovou ink jet technologii. Ta nabízí výjimečná tisková řešení a variabilnost současně s bezkonkurenční úrovni čitelnosti.

Piezo technologie používá piezo-krystal, který je uložen v inkoustových kanálech tiskových hlav. Při puštění elektrického proudu vytváří potřebný tlak pro vytlačení inkoustu z trysek. Tlak dosáhne ve vnitřku komůrky své maximální hodnoty po pouhých pár mikrosekundách. Za stejný čas se dostává opět na nulu.

Další variantou pro tisk velkých znaků s vysokým rozlišením je technologie Trident, která je perfektní pro identifikační kódování prostřednictvím textu, čárkového kódu nebo grafických prvků na savé a hladké povrchy. Trident snadný pro použití, vysoce spolehlivý a může dosahovat tiskových rychlostí až 60 m/min.

Piezo ovládaný grafický tisk průmyslově standardizovaného typu písma nabízí vysokou spolehlivost s téměř neomezeným počtem řádků pro tisk. Technologie zabezpečuje vysoké rychlosti tisku při dosažení kvality čárových kódů. Rychlost tisku Piezo technologií je až do 60 m/min při 192 DPI (maximálně 200 m/min).

Tiskárny velkých znaků s vysokým rozlišením vám zajistí vynikající kvalitu tisku obrázků a další grafiky, a to díky v provozech prověřené piezo technologii. Integrované servisní moduly zajišťují snadný a bezproblémový provoz, díky kterým si snížite náklady na spojené se servisem.

Výhodou technologie je, že umožňuje použití několika Trident tiskových hlav.

 

Pro bezplatné předvedení tiskáren nebo vytvoření vzorku, nás kontaktujte přes formulář rychlé reakce v levém panelu.

 

Průmyslové tiskárny velkých znaků s vysokým rozlišením

Průmyslové tiskárny Linx IJ355 a IJ375 nabízí tisk velkých nebo malých kódů, log a grafiky. Umožňují výšku potisku 70 mm a nejvyšší rychlost 550 mm/sekundu.

Další špičková inkoustová tiskárna s možností tisku velkých znaků s vysokým rozlišením je Matthews MPERIA T-Series, která umí jednou tiskovou hlavou tisknout až do výšky 10 cm.

Tiskárna Mark-O-Print Compactline 3.0 je ideálním partnerem pro kódování čárových kódů a grafiky zejména na sekundárních baleních. Nabízí možnost tisku až 20 řádků.

Tiskárna Mark-O-Print MAXILINE je schopna tisknout grafiku přímo na obal výrobku, který je vyroben ze savého materiálu. Dokáže tisknout až do výšky 100 mm.

Rychlá řídící jednotka pro tiskové hlavy ink jet tisku Mark-O-Print X4Jet, může řídit různé typy tiskové technologie současně nebo střídavě.

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »