Reference a případové studieVinospol, spol. s.r.o. je jedním z předních dovozců a distributorů vína v České republice. Sídlí na jihu Moravy ve vinařské obci Mutěnice. Víno dodává gastronomickým zařízením a cateringovým společnostem, ale i na stoly koncových zákazníků.

Společnost Glowcroft Contract Packing se specializuje na zakázkové balení krmiv a zahradnických produktů. Během dne jsou schopni zabalit a označit až 23 000 produktů.

Počáteční stav potisku krytek byl zajištěný speciálním pracovníkem, který vkládal krytky do tampoprintu ručně. Přečtěte si, díky čemu teď může tento člověk dělat jinou práci.

Do rodinného řeznictví jsme dodali systém pro automatickou aplikaci etiket. Celá linka, která obsahuje více položek je postavena kolem aplikátoru etiket Alpha Compact, kam jsou lahve dopraveny pomocí destičkového pásu a zažehleny na sklenici.

Náš dlouholetý britský dodavatel technologií při vývoji úzce spolupracuje s firmami, kam stroje dodává. Pro otestování nového výrobku, přenosné inkjet tiskárny Linx 10, zvolil společnost, která se zabývá výrobou kosmetických výrobků pro privátní značky.

Inspirujte se případovou studií, ve které jsme vytvořili automatické pracoviště s aplikátorem etiket LA4050.

Pohybujete se v kovozpracujícím průmyslu? Podívejte se na implementaci laserové stanice k přednímu světovému producentovi holicích čepelek.

Jak probíhá označení sluneční clony v automobilu? Zadání znělo jasně - vymyslete co nejsnažší řešení, které půjde lehce odstranit. Přečtěte si, jak jsme si s tím poradili.

Společnost ROBE lighting s. r. o. je inovativní českou společností, zabývající se výrobou pohyblivých osvětlovacích zařízení té nejvyšší kvality. Tato zařízení expeduje do celého světa pro zábavné, estetické nebo architektonické použití.

Kvůli značení a kontrole ložisek musela firma ZKL Brno s.r.o. vyčlenit 2 zaměstnance. Teď je mohla přeřadit jinam. Místo nich teď tuto práci dělají stroje – za zlomek nákladů a s téměř nulovou chybovostí.

Spolupráce firem Explosia a.s. a BOTTLING PRINTING s.r.o. se datuje od roku 2009. Explosia, která dosud využívala nejmenovaná tisková zařízení, převzala spolu se společností Istrochem Explosives Bratislava několik potiskovacích strojů značky Matthews.

Co je laserové pracoviště a k čemu slouží? Laserové pracoviště je ochranný prostor pro laser, kterým přes uživatelský interface softwaru Marca® manipuluje operátor výroby z vnější strany laserového pracoviště. Pracoviště slouží k ochraně zdraví operátora při práci.

Přední výrobce chipsů a křupek má problémy se značením na kartonové krabice s jejich starší stávající tiskárnou. Tento problém vyústil do zvýšených nákladů spojených s prostoji ve výrobě, častými opravami a únikem inkoustu.

Známý výrobce potravinářských ingrediencí měl v úmyslu nahradit svoje tiskové řešení. Zažil mnoho problémů včetně vytváření nadbytku nevyužitých předtištěných krabic nebo zbytných nákladů na neproduktivní aktivity.