Reference a případové studieInspirujte se případovou studií, ve které jsme vytvořili automatické pracoviště s aplikátorem etiket LA4050.

Pohybujete se v kovozpracujícím průmyslu? Podívejte se na implementaci laserové stanice k přednímu světovému producentovi holicích čepelek.

Jak probíhá označení sluneční clony v automobilu? Zadání znělo jasně - vymyslete co nejsnažší řešení, které půjde lehce odstranit. Přečtěte si, jak jsme si s tím poradili.

Společnost ROBE lighting s. r. o. je inovativní českou společností, zabývající se výrobou pohyblivých osvětlovacích zařízení té nejvyšší kvality. Tato zařízení expeduje do celého světa pro zábavné, estetické nebo architektonické použití.

Požadavků na integrace tiskáren do stávajících systémů ze strany našich zákazníků neustále přibývá. Povědomí o možnostech propojení a komunikací mezi různými zařízeními roste. Zákazník, který přesně ví, co by od tiskárny potřeboval, s jakým systémem a jakým způsobem ji propojit a jak do ní posílat data, dnes již není výjimkou.

Kvůli značení a kontrole ložisek musela firma ZKL Brno s.r.o. vyčlenit 2 zaměstnance. Teď je mohla přeřadit jinam. Místo nich teď tuto práci dělají stroje – za zlomek nákladů a s téměř nulovou chybovostí.

Spolupráce firem Explosia a.s. a BOTTLING PRINTING s.r.o. se datuje od roku 2009. Explosia, která dosud využívala nejmenovaná tisková zařízení, převzala spolu se společností Istrochem Explosives Bratislava několik potiskovacích strojů značky Matthews.

Co je laserové pracoviště a k čemu slouží? Laserové pracoviště je ochranný prostor pro laser, kterým přes uživatelský interface softwaru Marca® manipuluje operátor výroby z vnější strany laserového pracoviště. Pracoviště slouží k ochraně zdraví operátora při práci.

Přední výrobce chipsů a křupek má problémy se značením na kartonové krabice s jejich starší stávající tiskárnou. Tento problém vyústil do zvýšených nákladů spojených s prostoji ve výrobě, častými opravami a únikem inkoustu.

Známý výrobce potravinářských ingrediencí měl v úmyslu nahradit svoje tiskové řešení. Zažil mnoho problémů včetně vytváření nadbytku nevyužitých předtištěných krabic nebo zbytných nákladů na neproduktivní aktivity.