Náš servis je tu pro vás 24/7

Víme, že si prostoje na lince nemůžete dovolit. Proto jsou vám naši technici k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O víkendu i státních svátcích.

Na telefonní lince je nonstop připraven odborník na průmyslové značení. Většinu problémů s ním vyřešíte ihned po telefonu nebo pomocí vzdálené diagnostiky.

A když je potřeba, obratem k vám vyšleme servisního technika. 80% poruch opravíme při prvním výjezdu. Jak to děláme?

Zkušení technici

Automatizovat můžete spoustu úkonů, tady se ale bez kvalitních lidí neobejdete. Spolehněte se na tým specialistů na jednotlivé technologie, kteří závadu bleskově diagnostikují a opraví.

Strategicky rozmístěná výjezdní místa

Máme blízko do všech koutů republiky. Výjezdní střediska Mikulov, Lobodice, Panoší Újezd, Hradec Králové a Liptovská Kokava zajistí přítomnost technika u poruchy do 24 hodin od nahlášení události.

Perfektní vybavenost skladu

Už žádné prodlevy kvůli objednání dílů u dodavatele! Většinu náhradních dílů máme skladem, a tak se hned můžeme vrhnout do opravy.

Chcete si náhradní díly objednat? Expedujeme je ze skladu ještě tentýž den. Samozřejmě dodáváme a používáme pouze originální náhradní díly.

Záruční a pozáruční servis

Poskytujeme záruční servis a pozáruční servis všech strojů z naší nabídky. Délka záruky se liší v závislosti na typu tiskárny a je vždy uvedena v obchodních podmínkách.

Předcházejte zastavení linky

Prevence je nejlepší lék – to platí i u průmyslových tiskáren. Pravidelný servis prodlouží životnost stroje a předchází neplánovaným odstávkám.

Sjednejte si servisní smlouvu, která bude vyhovovat vašim potřebám – včetně možnosti zapůjčení náhradní tiskárny. A starosti s prostoji ve výrobě můžete pustit z hlavy.

Pozáruční opravy průmyslových tiskáren

I po uplynutí záruky s námi můžete počítat. Nabízíme pozáruční opravy tiskáren za férové ceny. Přijedeme, stroj vyzvedneme a opravíme ho v našem servisu. Včetně kompletní dokumentace a se zárukou 6 měsíců na opravu.