Servisní stránka webu

Tento web vytvořilo Liquid Designwebdesign studio z Brna. Na tvorbě webu se podíleli také odborníci na analytiku, obsahovou strategii a PPC reklamu. 

V případě potřeby neváhejte kontaktovat servisní podporu na helpdesku: servis@lqd.cz

Jak jsme navrhovali tento web

Ještě než jsme se pustili do návrhu webu, spojili jsme se s Markétou Kabátovou, která zajistila tvorbu analýzy klíčových slov a strategické konzultace před plánováním PPC reklamy.

K vytvoření návrhu webu jsme potřebovali informace, které jsme získali díky internímu průzkumu ve společnosti a zmapovali jsme popis potřeb svých zákazníků a to, jak probíhá obchodní proces.

Na základě analýzy klíčových slov jsme navrhli vstupní stránky pro PPC reklamu. Zjednodušili jsme vnitřní navigaci stránek a vytvořili informační architekturu webu. Hotové wireframy jsme konzultovali s tvůrci obsahu – Obsahovou agenturou. Agentura vypíchla získané argumenty o potřebách zákazníků a vytvořila texty shodné s firemní identitou.

Grafické a technické práce na tvorbě následovaly po schválení tohoto strategického návrhu webu, který byl klíčový.

Technické parametry webu

Web je postavený na vlastním redakčním systému Liquid Design. Technologie PHP7 databáze MariaDB. Používáme webový PHP framework Nette. Vše je v provozu na linuxovém serveru od firmy MASTER z Brna.