Servisní stránka webu

Tento web navrhla a zpracovala webdesignová firma Liquid Design z Brna. K tvorbě si přizvala odborníky na obsahovou strategii a PPC reklamu. Výsledkem je srozumitelná prezentace pro ty, kteří potřebují potisk či popisek svého výrobku.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat servisní podporu na helpdesku: servis@lqd.cz

Jak jsme navrhovali tento web

Ještě než jsme se pustili do návrhu webu, spojili jsme se s Markétou Kabátovou, která zajistila tvorbu analýzy klíčových slov.

K vytvoření návrhu webu jsme potřebovali informace, které jsme získali díky internímu průzkumu ve společnosti. Na základě našich dotazů z průzkumu si firma sama zpracovala popis potřeb svých zákazníků a to, jak probíhá obchodní proces.

Na základě zjištěných klíčových slov a vstupních stránek pro PPC reklamu jsme novým návrhem zjednodušili vnitřní navigaci stránek a vytvořili informační architekturu webu.

Hotové wireframy jsme konzultovali s tvůrci obsahu – Obsahovou agenturou. Agentura vypíchla získané argumenty o potřebách zákazníků a vytvořila texty shodné s firemní identitou.

Po návrhu webu a jeho schválení, jsme se vrhli na tvorbu. Tu provázelo vytvoření grafické podoby webu a responzivní kódování.

Technické parametry webu

Web je postavený na vlastním redakčním systému Liquid Design. Technologie PHP7 databáze MariaDB. Používáme webový PHP framework Nette. Vše je v provozu na linuxovém serveru od firmy MASTER z Brna.