Samolepící etikety a štítky

Aplikátory etikiet

Nabízíme výsek etiket ze široké škály materiálů jako je papír, bílá a transparentní folie, folie s kovovým a hliníkovým vzhledem, reflexní etikety, bezpečnostní etikety i speciální etikety ze 3M materiálů do náročného prostředí.

Technológia: Aplikátory etikiet
Vhodné na:
Výrobca:
Produkt umožňuje značiť na materiál:

Popis produktu

Etikety

  • Etikety bez tisku - čisté štítky se používají ve všech odvětvích pro dokumentaci, vysledovatelnost výrobků, logistice atd., kde slouží pro dotisk aktuálních informací a proměnných údajů.
  • Etikety s tiskem - etikety s tiskem jsou používány pro označování výrobků v mnoha segmentech. Pro jednodušší aplikace dodáváme etikety s potiskem např. technické štítky, návody, složení atd. Nejvyšší třída plnobarevných etiket slouží ke zvýšení prodejnosti výrobků např. kosmetické produkty, potraviny apod.
  • Termoetikety - vyrábějí se z materiálů s termoaktivní vrstvou na povrchu, která při jejím zahřátí změní barvu. Proto se tyto etikety využívají k tisku, kde není zapotřebí žádného barviva nebo pásky. Velmi často jsou termoetikety předtištěny barevným logem, adresou výrobce apod. Do požadovaných míst se potom až při aplikaci dotiskují požadované údaje. Kvůli termoaktivní vrstvě, která díky působení tepla mění svou barvu (i na slunečním světle), nejsou termoetikety vhodné k dlouhodobému označování výrobků.

 

Etikety vám můžeme vyrobit bez potisku, určené pro dotisk TTR páskou, thermoetikety z citlivého materiálu vhodné pro přímý tisk bez použití TTR pásky nebo předtištěné etikety dle dodané grafické předlohy jak černobílé tak i barevné.

Doporučíme vhodný materiál etiket přímo pro Vaši aplikaci na míru.

Technické informácie

Prípadové štúdie

Prašné výrobné prostredie? Žiadny problém. Aplikácia etikiet vo výrobe tvárnic.

Ako v spoločnosti PORFIX CZ a.s. ušetrili ľudskú silu a nahradili ručné značenie za automatický aplikátor etikiet.

Čítať ďalej

Automatická tlač a aplikácie etikiet v prašnom prostredí firmy Pittsburgh Corning ČR.

Ako sme vo firme Pittsburgh Corning ČR inštalovali krytovanie proti prachu a aplikátor etikiet s tlačiarňou.

Čítať ďalej

Klienti

01_brano02_koh-i-noor03_atlantik08_explosia04_centropen05_czech_blades07_don_peppe

09_jezek10_platan11_knauf12_gz_media13_fatra14_refil06_den_braven

Kateřina Kolářová