Služby

Vytvoříme vzorek zdarma nebo zapůjčíme tiskárnu

Každému zájemci o pořízení nové kódovací technologie vytvoříme vzorek vlastního výrobku s potiskem podle požadavků. Může se jednat o potisk ink jet, laserovou, termotransferovou nebo jinou technologii. Zároveň můžeme dočasně zapůjčit některou tiskárnu kvůli otestování a synchronizaci ve vašem provozu.

Máte-li zájem o některou z bezplatných nabídek, vyplňte formulář rychlé reakce v levém panelu.
 

Provedeme nezávazné posouzení proveditelnosti značení výrobků ve vašem provozu

Začínáte s výrobou, pořizujete novou linku a nevíte jakou technologii průmyslového značení zvolit? Anebo již značíte a hledáte levnější, případně kvalitnější řešení? Pak nás kontaktujte a my vám bezplatně zpracujeme analýzu proveditelnosti řešení, kde vám připravíme kalkulaci pořizovacích i provozních nákladů v závislosti na vašem provozu. 
 

Dodáme hotové řešení pro průmyslové značení výrobků nebo obalů

Na základě analýzy vašich potřeb vám na míru připravíme řešení, které implementujeme do vašeho provozu. Součástí předrealizační fáze je i vytvoření vzorků na vašem produktu nebo zapůjčení tiskárny k odzkoušení. K samotnému řešení můžeme dodat i vlastní software, který synchronizujeme se softwarem ve vaší výrobní lince. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy na ovládání tiskáren, které je intuitivní a jednoduché.
 

Dodáme spotřební materiál a náhradní díly

V případě zakoupení technologie, která si pro svůj provoz vyžaduje spotřební materiál (inkousty, solventy, pásky pro termo tiskárny, apod.), je samozřejmostí jeho včasné dodání v originálním balení přímo od výrobce.
 

Výrobíme doplňkové příslušenství k tiskárnám 

Některé řešení si vyžadují různé doplňky. Tím jsou myšleny menší pomocné dopravníky, posuvy, manipulátory, držáky tiskové hlavy nebo stolky pod tiskárny. Všechna tato pomocná zařízení vám dodáme podle vaši potřeby a instalujeme přímo ve vašem provozu.
 

Záruční a pozáruční servis technologií

Samozřejmostí je, že poskytujeme non-stop záruční a posléze i pozáruční servis. K tomuto účelu disponujeme vlastní servisní sítí po celé České republice. Délka záruky jednotlivého zboží se liší v závislosti od typu odebraného zboží.

 

Vytvoření vzorků zdarma

Nechte si bezplatně vytvořit potisk libovolnou technologii na vzorku vašeho výrobku.

Prozkoumat »