Dodáme spotřební materiál a náhradní díly
V případě zakoupení technologie, která si pro svůj provoz vyžaduje spotřební materiál (inkousty, solventy, pásky pro termo tiskárny, apod.), je samozřejmostí jeho včasné dodání v originálním balení přímo od výrobce.

Samolepící etikety a štítky
Nabízíme výsek etiket ze široké škály materiálů jako je papír, bílá a transparentní folie, folie s kovovým a hliníkovým vzhledem, reflexní etikety, bezpečnostní etikety i speciální etikety ze 3M materiálů do náročného prostředí.

TTR PÁSKY /Thermal Transfer Ribbon
TTR pásky jsou speciální barvicí pásky určené pro použití v termotransferových tiskárnách pro potisk etiket.

Inkousty a solventy
Inkousty se výrazně liší svými vlastnostmi a adhezí na materiály.

Cartridge
HP (Hewlett-Packard) kazety jsou spotřební materiál určen pro tiskárny od firmy Mark-o-Print a to pro řadu CL 2.0, CL 2.5, CL 3.0 a iJET.m
Vyrobíme doplňkové příslušenství k tiskárnám
Některé řešení si vyžadují různé doplňky. Tím jsou myšleny menší pomocné dopravníky, posuvy, manipulátory, držáky tiskové hlavy nebo stolky pod tiskárny. Všechna tato pomocná zařízení vám dodáme podle vaši potřeby a instalujeme přímo ve vašem provozu.