Cartridge systémy

Cartridge systémy využijete všude tam, kde potřebujete tisknout ve velmi vysokém rozlišení. Na papír, karton, dřevo či fólii. Vytváří skvěle čitelné znaky nebo grafiku.

vysoké rozlišení
 snadná obsluha
velká spotřeba inkoustu

Materiál: dřevo, papír, fólie

Cartridge tiskárny využívají princip termálního inkoustového tisku. Jak to funguje? Tisková hlava obsahuje velké množství trysek, ve kterých se ohřívá inkoust. Při zvýšení teploty vznikne v trysce přetlak, a tím je kapička inkoustu vytlačena na potiskovaný povrch. S dechberoucí přesností.

Pod tryskami cartridge tiskáren vznikají čárové kódy, které vždy snadno načtete. I precizně vykreslená loga pro nejmenší obaly.

Obsluhu cartridge tiskárny zvládne každý. Inkoust jednoduše doplníte pomocí praktických kazet – cartridgí. Výměna je otázkou několika sekund. Nehrozí zašpinění, ani rozlití inkoustu.

Nevýhodou cartridge systémů je vysoká spotřeba inkoustu. Proto se nehodí pro značení velkých ploch a ve vysoké rychlosti. Počítejte také s citlivostí na prašnost.

 Precizně vykreslené znaky i v malém rozlišení

automotive_etiketa_na_pneumatiku

Farmacie
Značení krabiček léků

Chemický průmysl značení na sudy s nebezpečnou látkou

Elektronika
Potisk informací na papírový filtr

automotive_etiketa_na_pneumatiku

Stavebnictví
Značení na dřevotřísku

Chemický průmysl značení na sudy s nebezpečnou látkou

Zdravotnictví
Potisk zkumavek

Produkty

Termální inkoustová tiskárna s ovládací jednotkou MPERIA, díky které se stává nejvšetsrannější a nejvýkonější platformou pro správu tisku. Nabízí tisk ve vysokém rozlišení (600 x 600 dpi) s rychlostí 60 m/min.

Ideální pro tisk v potravinářském, chemickém, dřevařském a farmaceutickém průmyslu. Je vhodná pro značení lakovaných i nelakovaných povrchů. V rámci jednoho produktu získáte značící systém včetně řídící jednotky.

Ruční inkoustová tiskárna vhodná na dotisk nebo přetisk informací.

Klienti

 

Nezávazná poptávka cartridge systému

Vladimír Bombicz - technologický specialista

Vladimír Bombicz

technologický specialista
+420 734 449 711
bombicz@bprinting.eu

Nezávazná poptávka