Vláknový laser

 Maximálně výkonný

Vláknové lasery využijete pro popis kovů a některých druhů plastů. Vláknový laser má vlnovou délku 1,05 µm až 1,08 µm. To znamená vysoce intenzivní paprsek, který vypálí perfektně čitelnou značku s maximální životností. Takovou, která odolá i dalšímu výrobnímu procesu. Vláknový laser umožňuje nastavení výkonu tak, aby přesně odpovídalo vašim požadavkům na značení. Oblíbené řešení pro laserové popisování a laserové gravírování.

Poradíme Vám, který odsávací a filtrační systém je vhodný pro vámi zvolené zařízení.

Technologie umožňuje značit na materiál:

Trvalé značení na širokou škálu materiálů, včetně kovu, pryže, plastu a fólie. Jemný laserový paprsek předurčuje Linx FSL pro značení velmi malých komponent nebo velkého množství informací na malou plochu. Životnost laserové trubice až 100.000 hodin.

Laser pro ruční značení svislých a dalších běžně nepřístupných ploch. Díky volné manipulaci s ním označíte výrobek libovolných rozměrů. Rychle a kvalitně.

Vláknový laser, na který je spolehnutí i ve vysokých rychlostech. Využijete ho na linkách nebo jednoúčelových pracovištích pro ruční značení. Pořiďte si do firmy laser i vy – HGTECH LSF je dostupný pro každého.

Vysoce výkonný laser s širokými možnostmi konfigurace. Včetně pulsního vláknového laseru MOPA, který umožňuje pokročilé nastavení tak, aby značení přesně odpovídalo vašim požadavkům. Získejte precizní 2D a 3D značení na kovy a plasty.

Klienti

01_brano02_koh-i-noor03_atlantik08_explosia04_centropen05_czech_blades07_don_peppe

09_jezek10_platan11_knauf12_gz_media13_fatra14_refil06_den_braven
 

Nezávazná poptávka technologie laserové značení

Petr Kumstát - technologie laserové značení

Petr Kumstát

technologický specialista
+420 733 738 702
kumstat@bprinting.eu

Nezávazná poptávka

Vyzkoušíme značení přímo na vašem výrobku. Zdarma.