Bofa international LTD

Britská společnost Bofa International Ltd vyrábí odsávací a filtrační jednotky více jak 30 let. Ve svém odvětví má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti. Jednotky BOFA jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a efektivní. Software je uživatelsky přívětivý a intuitivní. 

Společnost Bofa UK Ltd byla založena v roce 1987, tehdy využívala rudimentární švédské filtry a okamžitě reagovala na výsledky studií prokazujících škodlivost zplodin z montážních linek. Začala s výrobou a distribucí filtračních systémů do elektronického průmyslu a v roce 1999 představila první řadu odsávacích jednotek pro laser. V roce 2004 společnost BOFA UK Ltd dosáhla mezinárodního měřítka a změnila název na Bofa international Ltd. Dnes společnost vyrábí systémy také pro strojírenský, tiskařský, zubní, lékařský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Pyšní se prestižními oceněními, dceřinými společnostmi a spokojenými zákazníky po celém světě.

 

Produkty

BOFA nabízí řadu předfiltrů, které slouží jako bariéra pro zachycení prachu a větších částic. Díky tomu chrání hlavní HEPA filtr proti předčasnému zanesení, a tím prodlužují jeho životnost. Existuje mnoho typů vstupních filtrů pro různé aplikace a procesy v závislosti na množství odsávaných nečistot.

Systém Spark Arrestor 2 zabraňuje vniknutí hořících částic do odsávací jednotky. Hořící částice procházejí speciálně navrženými deskami umístěnými v proudu vzduchu, kde dochází k jejich postupnému zchlazení. Teprve poté se částice dostávají do vypouštěcí komory, na níž je napojena odsávací jednotka.

Filtrační jednotka speciálně navržená pro aplikace, kde vzniká velké množství prachu a pevných částic.

Samozhášivý předfiltr zaručuje větší bezpečnost a ochranu odsávací jednotky před ohněm. V případě, že se do jednotky dostane hořící částice, může se stát, že dojde ke vznícení ostatních rozžhavených částic ve filtru. Takto malý požár se sice obvykle zadrží v jednotce pro odsávání zplodin, ale existuje riziko, že se odsávací jednotka poškodí. Právě pro takové případy je vhodnou ochranou předfiltr FireBOX.

Systém odsávání částic pro občasné laserové značení, kódování a gravírování. Systém filtrace BOFA AD účinně odstraňuje potenciálně škodlivé výpary a částice vytvořené během laserového značení.

Systém odsávání a filtrace BOFA AD Universal je kompaktní řešení pro menší až středně velké provozy.
BOFA AD Universal poskytuje efektivní řešení a výborný poměr cena/výkon.

Odsávací systém BOFA AD Access je určen do průmyslového prostředí malého rozsahu. Kompaktní a ekonomický systém odsávání zplodin pro malý objem laserového značení, kódování a gravírování.

Systém AD PVC iQ je navržen tak, aby zvládnul korozivní povahu agresivních výparů vznikajících při laserovém gravírování nejen PVC materiálů.
Odsávací systém pokrývá funkce oblíbeného modelu AD Oracle iQ, ale navíc jsou všechny vnitřní povrchy ošetřeny tak, aby odolávaly korozivní povaze kouře.

Systémy BOFA AD Oracle iQ jsou prvotřídní volbou do průmyslového prostředí středního, většího  a velkého rozsahu. Původní typ AD Oracle byl vylepšen operačním systémem BOFA iQ, který kombinuje řadu unikátních funkcí do jedné kompaktní jednotky.

Nejmodernější systémy AD iQ řady High-end poskytují nejlepší možný výkon, zajišťují odsávání nebezpečných výparů a filtraci u nejnáročnějších a nejsložitějších aplikací v průmyslovém prostředí velkého rozsahu.

BOFA AD Oracle navzdory svým malým zástavbovým rozměrům překvapí uživatele velkým odsávacím výkonem.