Potisk vzorku a vyzkoušení technologie

Vytvoříme vzorek zdarma nebo zapůjčíme tiskárnu

Každému zájemci o pořízení nové kódovací technologie vytvoříme vzorek vlastního výrobku s potiskem podle požadavků. Může se jednat o potisk ink jet, laserovou, termotransferovou nebo jinou technologii. Zároveň můžeme dočasně zapůjčit některou tiskárnu kvůli otestování a synchronizaci ve vašem provozu.

Máte-li zájem o některou z bezplatných nabídek, vyplňte formulář rychlé reakce v levém panelu.

Provedeme nezávazné posouzení proveditelnosti značení výrobků ve vašem provozu

Začínáte s výrobou, pořizujete novou linku a nevíte jakou technologii průmyslového značení zvolit? Anebo již značíte a hledáte levnější, případně kvalitnější řešení? Pak nás kontaktujte a my vám bezplatně zpracujeme analýzu proveditelnosti řešení, kde vám připravíme kalkulaci pořizovacích i provozních nákladů v závislosti na vašem provozu. 

Dodáme hotové řešení pro průmyslové značení výrobků nebo obalů

Na základě analýzy vašich potřeb vám na míru připravíme řešení, které implementujeme do vašeho provozu. Součástí předrealizační fáze je i vytvoření vzorků na vašem produktu nebo zapůjčení tiskárny k odzkoušení. K samotnému řešení můžeme dodat i vlastní software, který synchronizujeme se softwarem ve vaší výrobní lince. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy na ovládání tiskáren, které je intuitivní a jednoduché.

 

Nezávazná poptávka vzorku zdarma

Potřebujete poradiť? Kateřina vám pomůže s výběrem správné technologie, nebo váš dotaz předá kolegovi – technologovi.

Kateřina Kolářová

Kateřina Kolářová

poradce pro zákazníky
+420 777 003 691
kolarova@bprinting.eu

Nezávazná poptávka