Naše práce se točí kolem značicích strojů a tiskáren. Automatizaci a robotizaci máme v krvi. Ale zároveň si uvědomujeme, že důležití jsou hlavně lidé. Takoví, kteří rozumí tomu, co dělají. A práce pro ně není jen místem, kam si chodí vydělat na chleba. Je to pro ně kus života, na který jsou hrdí. V našem týmu je nás takových víc než padesát. Profesionalita. Upřímnost. Spolupráce. To jsou hodnoty, na kterých v Bottling Printing stavíme už 29 let. Na naší práci je to znát. Získali jsme si důvěru špičkových výrobců značicí techniky, pro něž zajišťujeme výhradní dovoz do ČR. A díky našemu přístupu se ze zákazníků stávají dlouhodobě spokojení partneři. Přečtěte si, jak jim pomáháme. Přidej se do našeho týmu!

Certifikace ISO

Jsme držitelem tří mezinárodních certifikátů kvality ISO, které naplňujeme i nad rámec povinností.
Systémy managementu jakosti – QMS - Certifikát ISO 9001:2015
Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - Certifikát ISO 45001:2020
Systém environmentálního managementu - Certifikát ISO 14001:2020

  


Historie firmy


 

1993

založení společnosti Bottling s.r.o.

V roce 1993 byla založena společnost Bottling s.r.o. která se zabývala především technologiemi, které byly určeny pro lahvování (proto název Bottling – láhev). Láhve bylo potřeba označit datem výroby, spotřeby, čárovými kódy, etiketami atd. Společnost Bottling zareagovala na narůstající poptávku po značících technologií a chopila se této příležitosti.


1996

získání výhradního zastoupení Linx Printing Technologies Ltd

Nejpoptávanější technologií 90. let byl kontinuální inkjet. Společnosti Bottling s.r.o. se podařilo získat výhradní zastoupení uznávané britské značky Linx Printing Technologies Ltd , působící na trhu od roku 1987.


1998

otevření pobočky Bottling s.r.o. na Slovensku

 Stále častěji přicházely poptávky z přilehlého zahraničí, proto Bottling s.r.o. expandoval na Slovensko a v roce 1998 otevřel svoji první pobočku v zahraničí.

  


 

 

2000

změna názvu společnosti na Bottling Printing s.r.o.

V průmyslovém světě se společnost Bottling s.r.o. brzy stala známou a prémiovou značkou, zaručující kvalitu a spolehlivost. Nebylo tedy jednoduché změnit její název. Označení Bottling zůstalo zachováno a bylo přidáno slovo Printing (označení, tisk).


2000

získání výhradního zastoupení Bluhm Systeme GmbH

S novými směrnicemi a povinostmi značení výrobků stoupala poptávka po technologii aplikování etiket. Společnosti Bottling Printing s.r.o. se podařilo získat dalšího významného partnera - společnost Bluhm Systeme GmbH. Tato německá společnost vyrábí precizní systémy již od roku 1968.


2001

získání výhradního zastoupení Matthews Marking Systems

Dominantní pozici na trhu společnost Bottling Printing s.r.o. udržela i díky další nabízené technologii - Drop on Demand. Specialista na DOD systémy je americká společnost Matthews Marking Systems, která působí na trhu již 150 let.


2005

založení pobočky v Rumunsku

 Zahraniční poptávka nadále rostla a expanze do Rumunska proběhla v roce 2005. 

 


 

2006

certifikáty ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001

Společnost se v roce 2006 stala držitelem tří mezinárodních certifikátů kvality ISO, které dosud naplňuje i nad rámec povinností.


2011

nová budova společnosti

Firma se postupně rozrůstala o zaměstnance, dodavatele, zákazníky a s tím samozřejmě spojené dodávky technologií, spotřebního materiálu, ale také vybavení dílny. Společnost zrekonstruovala starou budovu, vybudovala kancelářské prostory, a samostatnou dílnu.

     


2012

rozšíření výroby a výsek etiket

Nová provozovna umožnila společnosti dále růst, rozšiřovat výrobu a především se zdokonalovat v automatizaci a pracovat na složitých projektech.


2012

založení BPRINTING SK

  


                                     

2015

založení Volarik Capital

V roce 2016 byla založena česká investiční skupina Volarik Capital, jež kromě Bottling Printing a dalších aktivit v oblasti průmyslu zastřešuje také projekty z oblasti hospitality a developmentu.


2017

získání zastoupení HGTECH

Firma Bottling Printing se stala hlavním distributorem laserové technologie australsko-čínské společnosti HGTech / HGFarley, která patří mezi největší společnosti svého druhu na světě s více jak 12.000 zaměstnanci a která ve svém čínském středisku vybudovala vlastní univerzitu zaměřenou na tyto moderní technologie. HGTech. Má více jak 40 let zkušeností s laserovou technologií a úzce spolupracuje s nadnárodními giganty, kterým záleží na dokonalosti, jako je například APPLE nebo SIEMENS.


 

 

 

2018

založení firmy Žluté lasery

Součástí divize VOLARIK Industry je od roku 2020 rovněž obchodní společnost Žluté lasery, jež distribuuje vysokovýkonné vláknové řezací, svařovací a čistící lasery.