O nás

Naše práce se točí kolem značicích strojů a tiskáren. Automatizaci a robotizaci máme v krvi. Ale zároveň si uvědomujeme, že důležití jsou hlavně lidé. Takoví, kteří rozumí tomu, co dělají. A práce pro ně není jen místem, kam si chodí vydělat na chleba. Je to pro ně kus života, na který jsou hrdí. V našem týmu je nás takových víc než padesát.

Profesionalita. Upřímnost. Spolupráce. To jsou hodnoty, na kterých v Bottling Printing stavíme už 28 let. Na naší práci je to znát. Získali jsme si důvěru špičkových výrobců značicí techniky, pro něž zajišťujeme výhradní dovoz do ČR. A díky našemu přístupu se ze zákazníků stávají dlouhodobě spokojení partneři. Přečtěte si, jak jim pomáháme.

Přidejte se do našeho týmu

Zapomeňte na strnulý korporát a nesmyslná nařízení. To není náš styl. Jednoduché a srozumitelné principy, otevřená komunikace napříč všemi strukturami, neformální vztahy. Tak vypadají základní kameny našeho týmu. Díky tomu se do práce každý den těšíme. Všichni si užíváme uvolněnou atmosféru, táhneme za jeden provaz a navzájem se podporujeme.

Chcete se zlepšovat a profesně růst? U nás k tomu máte perfektní příležitost. Oceňujeme zaměstnance, kteří přicházejí s novými nápady, inovacemi nebo řešením problémů. Jsme připraveni naslouchat a pomáhat vám v rozvoji. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. Přidejte se k nám!

firemni kultura BOTTLING PRINTING

Certifikace ISO

Jsme držitelem tří mezinárodních certifikátů kvality ISO, které naplňujeme i nad rámec povinností.

Systémy managementu jakosti – QMS
Certifikát ISO 9001:2019

Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Certifikát ISO 45001:2020

Systém environmentálního managementu
Certifikát ISO 14001:2020