Partneři a dodavatelé

Jsme výhradní zástupci a dodavatelé

Linx Printing Technologies Ltd

Linx je mezinárodně uznávaný dodavatel v oblasti průmyslových ink jet tiskáren, laserových kódovacích zařízení a termotransferových tiskáren. Od roku 1987 dodává špičkovou technologii, která pomohla organizacím na celém světě zvýšit jejich produktivitu, a zároveň výrazně snížit celkové náklady na provoz. Produkty Linx jsou nedílnou součástí tisíců výrobních linek po celém světě. Filozofií Linx je neustálé zlepšování, přesvědčení, že nejlepší může být děláno vždy ještě lepším. A je to tak důležité dnes, jako to bylo před 25 lety.

Sídlo: Linx House, 8 Stocks Bridge Way, Compass Point Business Park, St Ives, Cambs, PE27 5JL Velká Británie

Web: www.linxglobal.com 

 

HGLaser Engineering Co.,Ltd

Jsme hlavním distributorem laserové technologie australsko-čínské společnosti HGTech / HGFarley, která patří mezi největší společnosti svého druhu na světě s více jak 12.000 zaměstnanci a která ve svém čínském středisku vybudovala vlastní univerzitu zaměřenou na tyto moderní technologie. HGTech. Má více jak 40 let zkušeností s laserovou technologií a úzce spolupracuje s nadnárodními giganty, kterým záleží na dokonalosti, jako je například APPLE nebo SIEMENS.

Sídlo: East Lake Hi-Tech Development Zone,Wuhan, P.R.China

Web: www.hgtech-laser.com 

 

 


Matthews Marking Systems

Jedná se o americkou společnost, která působí na trhu již 150 let. Hlavní specializací této společnosti jsou DOD systémy, které dodává na trh. Jsou jednoduché a velmi snadno integrovatelné do  jakéhokoliv výrobního provozu.

Sídlo: 6515 Penn Avenue Pittsburgh, PA 15206, USA

Web: www.matthewsmarking.com 


Bluhm Systeme GmbH

Jedná se o německou společnost, která působí na trhu již od roku 1968. Zabývá se průmyslovým značením a kódováním. Navrhuje nejoptimálnější řešení pro své zákazníky. Jejich hlavním portfoliem je výroba etiket, aplikátory etiket. Tato společnost je rovněž zapojena do systému vývoje RFID technologie, která je považována za přímého nástupce čárových kódů.

Sídlo: Maarweg 33D-53619 Rheinbreitbach, Německo

Web: www.bluhmsysteme.com 


Nabízíme produkty i dalších výrobců 

Datamax

Americká firma DATAMAX je známá ve světě svými zařízeními pro tisk čárových kódů. Značka DESIGN BY DATAMAX je emblém, který značí kvalitu a spolehlivost zařízení od firmy DATAMAX.

Web: www.datamax-oneil.com


Zebra

Zebra je globální lídr respektovaný pro inovace a spolehlivost. Zebra nabízí technologie, které umožňují organizaci aktiv, majetku, osob a transakcí, umožňuje organizacím dosáhnout větší obchodní hodnotu. Mezi rozsáhlé portfolio společnosti patří technologie značení a tisku, včetně RFID.

Web: www.zebra.com

 

macsa

Macsa id

Je španělským dodavatelem laserové technologie. Od roku 1990 se zabývá jejím vývojem a výzkumem, takže se snaží své produkty neustále inovovat. U zákazníků je oblíbená pro svůj intuitivní ovládací software. Své produkty prodává ve více než 80 zemích po celém světě.

Sídlo: Pol. Ind. Santa Anna, 08272 Sant Fruitós de Bages (Barcelona), Spain

Web: http://www.macsa.com/