Stolní tiskárny

Lehké, přenosné, s jednoduchou obsluhou, ale přesto výkonné. To jsou stolní termotransferové tiskárny. Pořiďte si také jednu a udělejte první krok k vyšší produktivitě ve své firmě.

Se stolní tiskárnou etiket tisknete v malém nákladu, ale rychlostí blesku. Navíc ve vysokém rozlišení až 300 dpi. Čárový kód, šarži, datum spotřeby, logo nebo grafiku.

 jednoduché na obsluhu
přenosné
 ručního lepení etiket

Materiálpapír, dřevo, plast, sklo, kámen, kůže, textil

Technologie umožňuje značit na materiál:

Obsluhu zvládne každý

Ovládání tiskárny štítků zvládne úplně každý. Program jen zvolíte na dotykovém displeji. Mezi další přednosti patří výborné možnosti konektivity přes RS232, ethernet, USB nebo Bluetooth. Tiskárny etiket mají vlastní paměť, kam můžete uložit různé formáty tisku. Díky tomu rychle měníte tisková data.

Tiskárna etiket se hodí například pro značení a identifikaci zboží, nebo tisk přepravních štítků. Samozřejmostí je skvělá čitelnost a spolehlivost etiket při načtení skenerem.

 

Největší výhoda? Cenová dostupnost

Největší výhodou stolních termotransferových tiskáren je cenová dostupnost při zachování profesionální kvality tiskového výstupu. Tisk probíhá na roli samolepicích etiket. Konkrétní rozměry a typ si zvolíte podle svých potřeb – tiskněte na etikety, štítky a pásky libovolné velikosti.

 

Samozřejmostí je dodání spotřebního materiálu, který zajišťuje bezproblémový chod tiskáren

Samolepící etikety a štítky

Aplikátory etiket

Nabízíme výsek etiket ze široké škály materiálů jako je papír, bílá a transparentní folie, folie s kovovým a hliníkovým vzhledem, reflexní etikety, bezpečnostní etikety i speciální etikety ze 3M materiálů do náročného prostředí.

Produkty

Stolní tiskárna samolepicích etiket s dlouhou životností a úsporným provozem. Standardní možnosti připojení pomocí rozhraní USB, sériového rozhraní, ethernetu a Bluetooth®, nástroj Cloud Connect umožňuje bezpečnou a přímou interakci tiskáren se systémem Link-OS s cloudovým prostředím při tisku a správě zařízení.

Technologie: Stolní tiskárny
Výrobce: Zebra

Klienti

01_brano02_koh-i-noor03_atlantik08_explosia04_centropen05_czech_blades07_don_peppe

09_jezek10_platan11_knauf12_gz_media13_fatra14_refil06_den_braven