Aplikátor etiket do plně automatického provozu. Značení cihel pro Heluz

Jak jsme ve firmě Heluz zapojili do výroby aplikátor etiket, který si poradí i v náročném prostředí.

Značení Heluz

O firmě

Heluz je jedním ze tří největších výrobců zdicích systémů u nás. Tato ryze česká firma vznikla na konci 19. století a potomci původních majitelů ji vedou dodnes.

Naše řešení jsme dodávali do pobočky v Hevlíně na jihu Moravy, která je plně automatizovaná a vyrábí cihly přímo z místního materiálu. 

Požadavky: Zapojit aplikátor do linky

Naším úkolem bylo navrhnout řešení pro aplikaci etiket na palety s cihlami před jejich finálním ovinutím do fólie. Aplikátor jsme museli zapojit ke stávajícímu dopravníkovému pásu, aby byla zajištěna efektivita a kontinuita výroby.

Řešení: Aplikátor etiket a tiskárna do náročného prostředí

Pro nanášení etiket jsme zvolili aplikátor etiket Legi Air 4050 E od německého dodavatele Weber. Tento stroj je vhodný do nonstop provozu. Díky ramenu může reagovat i na případnou změnu velikosti palety.

K aplikátoru jsme zvolili tiskárnu etiket Zebra 500. Ta se hodí do náročného prostředí, jakým výroba cihelných bloků bezesporu je.

Oba stroje jsme zapojili do stávajícího zákazníkova systému a opatřili krytem pro ještě větší odolnost, který zároveň brání vniknutí prachu.

Heluz značení

Výsledek: Přesnost a rychlost

Ve společnosti Heluz mohou etikety aplikovat bez nutnosti najímat obsluhu k dané stanici. Bezkontaktní nanášení etiket navíc zcela vylučuje riziko lidské chyby, jakou je například záměna etiket při lepení. Etiketa je vždy přesně nalepena na zákazníkem určenou pozici.

Rád bych něco podobného...

 

Jana Závrská

poradce pro zákazníky
+420 736 756 383
zavrska@bprinting.eu
Po-Pá 8-17

Vyplnit nezávaznou poptávku
nonstop

fantastický servis

56

specialistů

 
ISO

certifikace

29 let

na trhu

Vyzkoušíme značení přímo na vašem výrobku. Zdarma.

Řekněte nám, co a jak chcete značit

Nejlepší bude, když nám pošlete vzorek a (pokud máte) přidáte technické listy nebo vizualizace. Určitě doplňte informaci, co od značení požadujete.

Vybereme nejlepší technologii

Na vašem výrobku zdarma otestujeme různé technologie značení a vybereme tu, která mu sedne nejlépe. Vzorek vám druhý den dovezeme –⁠⁠ nebo alespoň detailně nafotíme a pošleme e-mailem.

Prozradíme všechny náklady

Narovinu prozradíme pořizovací cenu, provozní náklady, servisní intervaly i cenu za servis. Když vám cokoliv nebude vyhovovat, najdeme vhodnější alternativu.

Nainstalujeme a zaškolíme

Vybranou průmyslovou tiskárnu k vám dopravíme, nainstalujeme a otestujeme. Také zaškolíme váš personál. Poté jsme připraveni přijet kdykoliv to bude potřeba. Stačí volat náš servis 24/7.

Chci značení na svůj výrobek

Klienti

01_brano02_koh-i-noor03_atlantik08_explosia04_centropen05_czech_blades07_don_peppe

09_jezek10_platan11_knauf12_gz_media13_fatra14_refil06_den_braven
 

Další případové studie

Značení ekologických obalů na holicí strojky. Aplikace etiket na různé druhy krabiček.

Jak jsme ve firmě Personna International CZ instalovali novou linku s dopravníkem na značení kartonových krabiček s holicími strojky.

Číst dál

Nahrazení poruchového aplikátoru etiket a snížení chybovosti v provozu.

Jak jsme ve společnosti Kronospan nahradili poruchové zařízení, snížili poruchovost v provozu, a dosáhli tak větší produkce ve výrobě.

Číst dál

Prašné výrobní prostředí? Žádný problém. Aplikace etiket ve výrobě tvárnic.

Jak ve společnosti PORFIX CZ a.s. ušetřili lidskou sílu a nahradili ruční značení za automatický aplikátor etiket.

Číst dál